Přejít na obsah

STOWA Flieger Klassik 40 Logo


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chrono kolegy,

rád bych se pochlubil novým pilotním kouskem od Stowy. V minulosti jsem vlastnil pilotky od Steinhartu, ale vzhledem k přehnané velikosti jsem je pustil. Před časem mě přepadla touha mít opět na ruce něco pilotního, avšak v menším balení. Proto padla volba na Flieger od Stowy ve velikosti 40 mm, což je na mou ruku optimální. Vzhledem k tomu že Stowa patří mezi původní dodavatele pilotních hodinek, není důvod se stydět za značku, právě proto jsem volil verzi s logem. Dilema jsem však měl, zda vzít verzi s datem či nikoliv. Ačkoliv jsem doposud preferoval hodinky s ukazatelem data, v tomto případě jsem volil jednodušší ciferník, který k pilotkám patří i historicky.


Uvnitř perfektně zpracovaného pouzdra tiká ETA 2824 v top grade a mile mě překvapila luminiscence, která je na úrovni potápek od Seika. Krásné, tepelně modřené ručky, se mi zatím pořádně vyfotit nepovedlo.

post-2196-0-31411100-1476451824_thumb.jpg

post-2196-0-29386600-1476451825_thumb.jpg

post-2196-0-62113600-1476451826_thumb.jpg

post-2196-0-75076200-1476451827_thumb.jpg

post-2196-0-90353700-1476451829_thumb.jpg

post-2196-0-42705100-1476451831_thumb.jpg

post-2196-0-84915200-1476451831_thumb.jpg

post-2196-0-27524300-1476451832_thumb.jpg

post-2196-0-65974900-1476451832_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomba, nemaji chybu a to logo by mi nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada. tohle je sazka na jistotu. spolehlivej nemeckej flieger kun overenej spoustou spokojenych zapesti napric svetem. kvalita zpracovani na urovni znacek nasobne drazsich. at pekne "tahaj" :))

 

 

P.S. nikdy Jorgovi neodpustim to novy logo:((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný hodinky, sedí ti perfektně. Balení je sympatický, lumi exelentní. Zezadu jsou taky super, líbí se mi ten minimalistický rotor. Jenom, jak já taky začínám jít směrem zmenšování průměru, tak u B-Uhr bych asi preferoval ty 43mm, ale tobě fakt ty čtyřicítky sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Sabbath: už ani nevím, komu jsem je prodal:(, ale teď jsem zase uronil slzu

no nic, sluší Ti, tak si je řádně užívej!

 

otázka: chci si koupit pilot.řemen od Stowy, který máš. Když jsem je kdysi měl, tak dělali jen standard (na mě byl velký) a teď myslím dělají i kratší verzi. Jaký máš Ty? Mám podle fotek podobnou ruku. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Sabbath: už ani nevím, komu jsem je prodal:(, ale teď jsem zase uronil slzu

no nic, sluší Ti, tak si je řádně užívej!

 

otázka: chci si koupit pilot.řemen od Stowy, který máš. Když jsem je kdysi měl, tak dělali jen standard (na mě byl velký) a teď myslím dělají i kratší verzi. Jaký máš Ty? Mám podle fotek podobnou ruku. Díky za info.

Ahoj. Mám kratší verzi S, to je 135/80 mm. Sedí perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl chlape tvoje prispevky obcas nejak nepobiram jak to myslis? BTW uz se prodali tvoje legendarni fortis s pasikama?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comu konkretne nerozumies?

Moje fortiky sa este nepredali, 5 zaujemcovia nezohnali dostatocny volny cash. 2 som odmietol, ze nie su hodni nosit moje hodinky.

 

Sent from my Iphone 6S 64GB white without using Taptalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Comu konkretne nerozumies?

Moje fortiky sa este nepredali, 5 zaujemcovia nezohnali dostatocny volny cash. 2 som odmietol, ze nie su hodni nosit moje hodinky.

 

Sent from my Iphone 6S 64GB white without using Taptalk

"...nie su hodni nosit moje hodinky."

To se posuzuje podle čeho, smím-li se zeptat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Comu konkretne nerozumies?

Moje fortiky sa este nepredali, 5 zaujemcovia nezohnali dostatocny volny cash. 2 som odmietol, ze nie su hodni nosit moje hodinky.

 

Sent from my Iphone 6S 64GB white without using Taptalk

Hodnota tveho prispevku je z meho pohledu 0, na urovni jee hodinky tech tu je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...