Přejít na obsah

Submariner Yacht


Robo7

Doporučené příspěvky

Zdravím příznivce značky Rolex,

 

Už jste někdo došel na konec cesty a víte, který model je ten pravý, který už budete nosit? Už mi prošly rukama troje suby s datem i bez, jedny GMT zelený, jedny Deepsea, nyní mám Exp 2 bilý nový model. Velmi se mi líbí Yacht modré. Ale co by se mi líbilo nejvíce, tak tělo a modrý displej od Yacht ale luneta modrá od Sub. Už jste někdo viděl tuto variantu, existuje? Možná řada z vás má ráda ostré hrany u subů, mně se spíše líbí pouzdro zakulacené, právě co má Yacht. U těch současných modrých Yacht se mi tam nelíbí platinová luneta. Ale dovedu si představit, že spojením Submariner a Yacht by vznikl pro mně finální model :-)

 

Kdo takovou verzi už viděl?

 

Robo

post-36389-0-22848800-1476633421.jpg

post-36389-0-15933900-1476633431.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robo, zcela ti rozumím, zejména pokud ti jde o pokus o definitivky. Některým jedincům (kterým tiše závidím) stačí normální sériová produkce. Buď se výrobce náhodou opravdu trefil do jejich vkusu, nebo prostě nemají vlastní představu a slep? věří v neomylnost jeho designérů.

 

Každopádně, čistým a férovým způsobem je (pokud neseženeš samotnou lunetu)

1) zjistit si možnosti kompatibility lunety sub/yacht, a to nejen pokud jde o průměr, ale i o výšku a o pozici klikacího mechanismu. O odstínu modré ani nemluvím.

2) pořídit yachty

3) sehnat vlastníka subů s požadovanou lunetou a namotivovat ho ke spolupráci / nebo ty suby prostě koupit

4) sehnat hodináře ochotného sejmout u subů i yachtů lunetu, nebo je sundat sám (dle schopností a vybavení)

5) nakráčet do ofiko servisu se suby bez lunety a žádat nápravu

6) volnou sub lunetu nasadit na yachty

...

Pak možná nastane bod 7) chytit se za hlavu a konstatovat, že ty modrý k sobě neseděj :D

8) suby prodat, yacht lunetu dobře uložit k yacht balení

 

Pokud bys customizované yachty n?kdy pouštěl, dáš je zase do pořádku tak, aby odpovídaly referenci (a holt ti zbude sub luneta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fandim ti... ale mam trochu strach ze barevne to bude trochu problem... ten sunburst na yachtach hazi vsechny mozny odstiny modry a luneta bude v tomhle staticka...

 

Dalsi vec ze tahle luneta se vyrabi pouze pro white gold suby takze asi taky nebude sranda ji sehnat...

 

Mam trochu strach, ze z toho vznikne kockopes jak rika SCIFI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...