Přejít na obsah

Zenith Heritage Cronometro TIPO CP-2


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Aj, to je asi na mne a na můj včerejší status. Číst umím, ale evidentně mi nejde hledání - hledal jsem pod názvem uvedeným na stránkách Zenithu "Pilot Revival Tipo CP-2". A to jsem uvažoval, ze jim záložím vlákno :D to bych byl teprv za vola :D

 

Z diskuze ve statutu, ať to nezapadne:

 

martar:

Jak to, že tu tyhle Zenithy nemají vlákno? Nejnositeln?jší, jaké jsem kdy vid?l.. Vedle Moonů a JLC Deep Sea Chronograf třetí dokonalý univerzály v chronu co znám.. http://www.watch-insider.com/news/this-is-the-new-zenith-heritage-cronometro-tipo-cp-2/

 

brownwld:

Zenith holt doplaci na svoji likviditu, tak tady moc neletí... Bohuzel

 

martar:

Tohle jsou adeptky na definitivu, tam není nutno řešit likviditu ;o) zenith positive pacošů je tu dost, mě spíš překvapilo, že má Zenith v portfoliu krásný civilní nebarevný ne-openheart nízký 43mm model s rozumnou WR a bez kopulujících subcifrů s ElPrimerem.

 

azeppelin:

Taky jsem se na ně díval, jsou perfektní.

 

Bembeg:

Moc pěkný, bohužel k dokonalosti jim chybí tah.

 

straspol:

Ty prostě víš jak ranit...

 

martar:

Tvl straspole umíš ty se radovat z hodinek, který nevlastníš? :-)

 

martar:

@straspol: teda pokud máš/máš na cest? novodobé El Primera s klasickou tricompax konfigurací cifrů, tak se samozřejmě omlouvám.

 

straspol:

Ale to víš že se dokážu radovat i z toho co nemám- protože prostě vím že jednou přijdou, je to takové krásné těšení..

 

sibirnaya:

me uz ta retro vlna zacina iritovat. to fakt nejsou schopny prijit s necim novym?

 

straspol:

No, když lidi touží po starých, poctivých, kvalitních věcech. Já to chápu, vítám a sdílím. Už jen to, že spotřebitel je vůbec schopen ocenit kvalitu a historickou hodnotu, je povzbuzující při dnešní úrovni toho co nás obklopuje..

 

azeppelin:

Obecně mě irituje spíš prznění vintage modelů. Vždycky se najde umělecký střevo, který reedici něčím dodrbe. CtrlC a CtrlV plus současné technologie a materiály... to by bylo pěkných časoměřičů. Ostatně i zde jsou subcifry nějaké "švidravější.

 

martar:

@sibirnaya: tak pro začátek si chce přiznat si, že mechanické hodinky jsou v dnešní době retro tak nějak z principu :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na Monochrome je článek o dalších dvou variantách flybacků, s patinovaným ciferníkem a bronzovým nebo patinovaným ocelovým pouzdrem.

 

post-30813-0-34772600-1517033430.jpg

 

post-30813-0-27819000-1517033451.jpg

 

https://monochrome-watches.com/zenith-pilot-cronometro-tipo-cp-2-flyback-bronze-aged-steel-hands-on-price/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...