Přejít na obsah

RAF L.E. Davosa 1945-2015


eloga

Doporučené příspěvky

V tomto vlákně bych byl rád, aby nejenom všichni limitkáři přispěli postřehy, názory, náhledy  a fotkami těchto hodinek. Případně též i příběhem, co se jich a jejich RAFek týká. Já to teprve sepisuji a na hoďky ještě čekám, ale to už se dá vydržet. :photo:  :photo:.  Pánové tak do toho -  :notworthy: , nejpovedenější limitka a bez Primu je tady.  :newyear:

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sorry, trochu jsem to upěchal, hodinky jsou ještě na cestě, On the Road, snad v pondělí, nechci začít jinou fotkou naž svých.  Příběh začíná v báječných létech pod psa, tak snad to pak strávíte.

:notworthy:

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vsetkych fotkach vyzeraju vynikajuco, skutocne nadherne, az mi je luto ze som sa nepripojil.

Niekto uz niekde napisal ze "ku korunke sa nevyjadrujem" a ja sa k nemu pripajam....mozno nazivo to je ine ako na fotkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlej cvak po vybalení ("spíš taková kontrola jestli v té krabičce vůbec jsou" :) )

První dojem: hoši vypadají super.Musím všem vyseknout poklonu.Zejména pak asi především triu (Financ,Sedlin,Kasper).

 

post-27300-0-75734700-1477408081_thumb.jpg

Samo,je tam stále folie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, to se mi líbí

bych tu jen připsal a dodal něco málo o jedné knize, která se u mně k RAF zásadně váže a z níž také vyplynula nakonec touha být u této limitky atd.,  :notworthy:

/hromadný útěk vězňů z tábora v Saganu (tábor pro zajaté spojenecké letce Stalag Luft III) patří k nejdramatičtějším epizodám 2. světové války. Je to napínavý a přitom pravdivý příběh zachycující mravenčí úsilí stovek lidí, kteří útěk připravovali. Podle tohoto skutečného svědectví autora byl natočen úspěšný film "Velký útěk". 

***

post-18915-0-96824200-1477455181_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...