Přejít na obsah

RAF L.E. Davosa 1945-2015


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no proč ne, ale nepřijde mi, že by zrovna tahle L.E. měla být pro mě daily. Pro mě více než hodinky to je spíše připomenutí historie, to je pro mne cennější, než to mít denně na ruce. Ostatně mě to ani jako hodinky nepřipadá nic zvláštního, ale jako artefakt historie rozhodně ano. Proto jsem se zúčastnil. Ne denní nošení poslouží Seiko, Orient, Casio..... někdy i Prim.  :notworthy:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

koukal jsem do inzerce, prodává se , proč ne... Má tam kolega moc pěkný fotky - a proto, tyhle Rafky na vzhled přebíjejí Damasco38, co jsou tam někde poblíž v inzerci na prodej také. Modrá je dobrá. :notworthy:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Měl jsem to štěstí a byl první z mnoha, kdo měli zájem o zde na fóru nabízené netknuté limitky. Musím říct, že jsem zatím neviděl žádnou fotku, která by odrážela skutečný vzhled. Naživo jsou, nebojím se to říct, dech beroucí :-). Modrý třpytivý ciferník, jež pod různými úhly hraje všemi možnými odstíny, perfektní čitelnost. Jen snad ten výběr barvy řemene mohl být s ohledem na celkovou barevnou kombinaci jiný (hnědý řemen jim sluší víc, jak už ostatně někteří pochopili a "přezuli" :-) ). 

 

Rád bych proto rovněž vzdal obrovskou poklonu těm, kteří za tímto projektem stáli od začátku a věřili, že jednoho dne hodinky opravdu budou dělat parádu 54 "sběratelům" :-).

 

Upřímně vzhledem k tomu, k jaké vzácné příležitosti byla limitka stvořena, nemám v úmyslu je nosit. Těší mě je občas vyndat z trezoru a pokochat se :-).

 

Uvidíme, za jak dlouho mne mé sběratelské choutky pustí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 Jen snad ten výběr barvy řemene mohl být s ohledem na celkovou barevnou kombinaci jiný (hnědý řemen jim sluší víc, jak už ostatně někteří pochopili a "přezuli" :-) ). 

Ten origo řemen je navíc i docela tvrdý.

Nakonec jsem orig. černý pásek nedávno taktéž vyměnil za hnědý.Zatím jsem nový řemen od Zrniče nestihl na ruce ponosit a vyzkoušet ,ale  napohled vypadají dobře.RAFky momentálně odpočívají v sejfu,tak snad se časem na tu ruku taky někdy dostanou :)

post-27300-0-73293800-1485805671_thumb.jpg

Ne zrovna moc povedená mobil fotka po přezutí.Navíc, RAfky na sobě mají ieště stále "foliák" ;)

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten origo řemen je navíc i docela tvrdý.

Nakonec jsem orig. černý pásek nedávno taktéž vyměnil za hnědý.Zatím jsem nový řemen od Zrniče nestihl na ruce ponosit a vyzkoušet ,ale  napohled vypadají dobře.RAFky momentálně odpočívají v sejfu,tak snad se časem na tu ruku taky někdy dostanou :)

attachicon.gif20170123_161507.jpg

Ne zrovna moc povedená mobil fotka po přezutí.Navíc, RAfky na sobě mají ieště stále "foliák" ;)

That´s what I am talking about :-). Pěkné, vážně pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Přestože jsem si nechal udělat k RAFkám perfekt spešl řemen od Zrna,tak zjišťuji,že já jednoduše hodinky na řemenu fakt nemusím.
Momentálně pro mě tedy vyvstala otázka a trochu dilema,co  dál? Jestli z5 do sejfu nebo je pustit do prodeje?
Jinak RAF ky vypadají sqěle,dýnko zuper,přesnost se zdá být taky kupodivu výborná.

 

:photo:

post-27300-0-26025100-1500449081_thumb.jpg

Ach jo ...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...