Přejít na obsah

Kohojinýho vlákno


kdojinej

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...

Po case opet prispevek. Zjistil jsem ze suby mi perfektne vyhovuji, a ze moony k nim opravdu nepotrebuju, byt jsou to skvely hodinky a dovedl bych si je predstavit jako owg. Treba nekdy. No a bily cifry to mam rad, takze jizda pokracuje... nastesti uz trochu poklidneji.

post-14984-0-51565600-1545135098_thumb.jpg

post-14984-0-16188400-1545135117_thumb.jpg

post-14984-0-28129900-1545135137_thumb.jpg

post-14984-0-90340700-1545135148_thumb.jpg

post-14984-0-38392200-1545135161_thumb.jpg

post-14984-0-36627400-1545135172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Hmm to chápu :D Mě tyhle nové DJ na jubilee nic neříkají .. Za to houry na fotkách boží, jen na ruce mi nesedí..

 

Koukám ruka fitkaře :)  

Ruka hypertonika spis... :D

Houry se fotaku libej jen co je pravda.. me teda sedi i na ruce...vlastne si zas dneska rikam.. co bych je prodaval.. stejne je ze me mami lidi pod cenou.. tsk nebud blbej a nech si je... no a darejzsty jsou skvely... uz u subu sem pochopil co je mysleno "kvalitou Rolex"...tady to plati rovnez.. krasny sou a na ruce o nich nevim.. zadny obrovsky modni hodinky...pohodlny jak pirko.. pritom aji machrindex vysokej..to mame radi, ne ze ne..ze jo...ten naramek uplne zari.. to nejsou jen hodinky to se musi brat cele..to jubilee je proste skvele udelany..nikde nic nerachta...nejradsi bych si nechal vsechno.. ale co dalsi konicky.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo táák, tak to já mám z mrtvol :DD 

 

Jako mě se obecně DJ líbí, měl jsem několikery, ale to jak je udělaný ten konec u pouzdra, se mě nelíbí :( 

Každopádně jedny oblekovky, by sis měl k subům nechat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo táák, tak to já mám z mrtvol :DD

 

Jako mě se obecně DJ líbí, měl jsem několikery, ale to jak je udělaný ten konec u pouzdra, se mě nelíbí :(

Každopádně jedny oblekovky, by sis měl k subům nechat :)

Mrtvoly necvicim.. sem pak strasne znavenej.. :D hej vsak ty ses postavou spis bezec nez powerlifter ne?;)

Co jaky konec u pouzdra, rozved to? Ted na to budu furt cumet..;)

S tema obkekovkama...no praaaave... moony uplne oblekovy nejsou.. ale zjistil sem ze me blazi ted stridat univerzaly..cca oo tydnu prehodim.. dobra prevence vyhoreni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim takový to vzepětí těsně před prodejem či výměnou.. dávám jim tejden:)

Krásný jsou, byť se blbě fotěj. K hladký lunetě mi teda víc jede oyster tah, k flutted jubilee - ale stejnak dost dobrý.

Ja to mam naopak, fluted a jubilee mi prijde uz moc clenity.... takze fluted a oyster, smooth a jubilee.. :)

Mi radsi ani neprorokuj..tyden jo?;) co ty tvoje fliegry.. pomenime ne?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...