Přejít na obsah

Rolex Submariner vs. Tudor Pelagos


krabicka3

Doporučené příspěvky

Souhlas, i ja  +1

 

 

 

@JohneDoe: Kdyz se nad tim zamyslim, dochazim k zaveru, ze par je nas tady jablka (sledujeme spise techniku), a vetsina hrusky (sleduji spise emoce). Nicmene zda se mi, ze jsme tak jako tak vsichni ovoce, protoze se ukajime kazdy po svem.

Ja osobne uchcavam ze zpracovani, preciznosti slicovani, rovnomernosti, symetricnosti, technickych parametru, odolnosti, atp., a samozrejme designu. Nepochopte me spatne, nic z toho Rolexu nechybi, naopak.

Ale souhlasim, ze to nevyuziju, protoze vrchol zateze hodinek u me (stejne jako vetsiny bych si tipnul) je "kancl dajving". Nicmene me hreje u srdce, ze mam technologicky skvost.

 

No, a podobne jsou na tom emocne zalozeni jedinci... jsou blahem bez sebe pri pohledu na kralovskou korunku, pak jdou ocima niz na logo vyrobce, a nakonec si misto pohadky na dobrou noc dokola ctou pod tim tech 5 radku textu, a kdyz jsou u slova "Superlative",

tak obcas dochazi i k ejakulaci.  :lol2:

Kazdopadne to zase hreje u srdce je, a to je OK!

 

Dulezite je, aby nas neco u toho srdce hralo, nicmene je fajn v kazdem pripade zustat racionalni a stale umet vnimat realitu a fakta.

 

Zpočátku jsem měl dojem, že Tvé vlákno má nějaký smysl. Třeba na základě odpovědí členů, kteří mají s těmito hodinkami nějaké zkušenosti ( narozdíl od Tebe), založit základ k výběru a koupi hodinek nebo jen získání lepších informací. Tímto příspěvkem si však celé vlákno zabil. Zase další z nesmyslných plků o ničem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zpočátku jsem měl dojem, že Tvé vlákno má nějaký smysl. Třeba na základě odpovědí členů, kteří mají s těmito hodinkami nějaké zkušenosti ( narozdíl od Tebe), založit základ k výběru a koupi hodinek nebo jen získání lepších informací. Tímto příspěvkem si však celé vlákno zabil. Zase další z nesmyslných plků o ničem....

+1

Krabicka, fakt sa vys.. na Rolex, zbytocne to rozoberas, ked chces R tak si ich kup, ked sa ti zdaju predrazene kup si Tudor alebo hocico a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu rozdílné výšky, Jajova poslední fotka s odstávajícími nožkami mi dost připomíná mou ruku - taky mi vlastně nesedly ANI JEDNY. O hodnotě a nebo kvalitě hodinek to samozřejmě nevypovídá nic - jenže uživatelsky je to sakra významnější kritérium, než báchorky kolem machrindexu, historie, materiálu vlásků a pitvání rezerv chodu  <_<

Výběr hodinek podle produktových fotek a "papírových" parametrů bez pořádného vyzkoušení na ruce bohužel vede jen k rychlému znechucení a obohacení zdejší inzerce...  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro MíraMíra:

 

Souhlasím s tebou, ale proč nám tady pořád někdo, pokaždé stejnou rétorikou, vysvětluje, že jsme banda pózérů, nebo hlupáků, co si vybrali nesprávné hodinky? :king:

Ano, i já s tebou Souhlasím a nechci se zastávat nikoho, kdo to zbytečně hrotí ať už je příznivcem, nebo odpůrcem R.

Naopak, jak už jsem psal, myslím, že jsme tady celkem specifická skupina lidí, zajímajících se o stejnou věc a tudíž jakožto pasažéři na jedné lodi, by sme se mohli vzájemně spíš obohacovat rozmanitostí ve všech směrech a ne se zbytečně napadat, což nemá a nikdy nebude mít žádnej přínos pro nikoho.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...