Přejít na obsah

Fotka

Timex T49905

Timex Field Chronograph

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 lazyfucker

lazyfucker

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Pohořelice
  • Fanoušek značky:Motorky, hodinky, kseft.
    Aktuálně: G-Shock, Citizen Eco Drive, MBO, Timex, Orientky po tatovi, Lennox, Primky po dědovi

Publikováno 24.říjen.2016 - 10:53

Tak jsem si po hledání každodenních ručičkových hodinek a s poloprázdnou peněženkou permanentně se bičujíc na Chronomagu objednal jednoduché nízkonákladové Timexy Field Chronograph kvarcky T49905. Jsou doma třetí den. Za ty peníze nepochopitelně obstojně zpracované, příjemně zabalené a doručené v ceně €53. Indiglo jsem čekal lepší, ale vzhledem k černému podloží je to slušné. Jediný zásadní mínus po sice "genuine leather" ale jinak pocitově chatrném řemenu vidím v nepodsvícené datumovce. Jinak jsou lehoučké, pod manžetu košile se krásně schovají a s lehce hrubším řemenem z pevnější kůže budou do kanclu dokonalé. Byť tady často slintám nad sofistikovanějšími kousky, usvědčil jsem sám sebe, jak mne rozpočtovky dokážou nadchnout. Viacej zde: http://www.timex.com...h/T499059J.html

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od lazyfucker: 24.říjen.2016 - 10:54

Never satisfied, still searching...

#2 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 728 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 24.říjen.2016 - 10:58

Byť s drobnými výhradami, tak myslím, že za ty peníze parádní koupě.

Proběhlé obchody

#3 lazyfucker

lazyfucker

Začátečník

• Members
  • 10 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pohořelice
  • Fanoušek značky:Motorky, hodinky, kseft.
    Aktuálně: G-Shock, Citizen Eco Drive, MBO, Timex, Orientky po tatovi, Lennox, Primky po dědovi

Publikováno 24.říjen.2016 - 16:48

Uvidime casem ale padly mi do oka hned. chvilku jsem si nutil ze je nepotrebuju a ted uz vyhlizim dalsi.

Přiložený soubor (y)

Never satisfied, still searching...

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Timex, Field Chronograph