Přejít na obsah

Steinhart Ocean One Legacy


Jupiter7

Doporučené příspěvky

Tak takto vypadaji o dost lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, steinhart mám rád, ale příjde mi to trapný... ještě pochopim "homage" Rolexů, ale takhle se "inspirovat" o půl roku později Tudorem se mi zdá takové nevkusné... už jen čekám, až obšlehnou Pelagosy

Čau, mohl by si sem dát prosím foto těch tudorů? Myslel jsem spíš, že jde o nějaký mix inspirace rolex a tudor, něž o nějakou 1:1 kopírku, jako třeba ty nový chrona. Ale možná se pletu, nejsem takový znalec. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že Dee má na mysli asi "One-Of-A-Kind" Tudor Black Bay. Je pravda, že by tam "nějaká" ta inspirace být mohla.. Nicméně, mne se stále líbí - stejně jako ty Tudory.

 

Tak vidím, ale musím říct, že tedy spíš jde o inspiraci modelem z roku 1954 a to mi nevadí. Stejně jako třeba u Vintage GMT, kde jde o už nevyráběný Rolex s ne tolik profláklým designem.

Navíc prostě všichni nemáme na rolexky, ani na levnější Tudory. Ale myslím, že to nemá cenu rozvádět, protože takových diskusí tady už bylo mraky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Mne ty reedice nevadi, ba naopak. Pokud se ty hodinky uz nevyrabi a jsou to historicky cenene modely, ktere jsou uz nesehnatelne, nebo za astronomickou castku, tak nevidim problem, kdyz Tudor udela reedici. Akorat pokud si uvedomuju spravne, tak udelali jen jeden jedinny kus, pripadne jen nekolika kusovou limitku. Coz je skoda.

Ty Steiny jsou pekne (jeste aby ne), ale nevim, proc se zuby nechty drzi toho velkeho pouzdra. Vzdyt prece stare hodinky byvaly male a 40mm Suby byly v te dobe velke obludy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...