Přejít na obsah

Seiko Monster končí?!


Mitak

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Jaký model/modely myslíte těma želvama :D ? Taky mě to tedy mrzí pokud končí Monstra druhé generace. Měl jsem v hlavě, že možná prodám 307. A, že bych místo toho pořídil oranžády SRP309 a SKX007 abych měl jedny robustnější sportovnější ty Monstra a druhý klasický potápky. Ty 007 se nebudou doufám taky doprodávat, ty se mi začly moc líbit ty si určitě brzy koupím. 

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

no az take jednoduche to nebude, co zase neznamena, zeby to malo byt zlozite

 

pride to na colnicu, podla sposobu dopravy (posta, dhl, etc.) ta vyzvu na dorucenie podkladov (zvycajne staci mailom, ale ked chces vidiet peknu postarku mozes aj osobne), nejaky aspon screenshot platby z paypall, alebo obrat z uctu pri platbe kartou/prevodom, nejake srandicky k tomu vo worde, ze prehlasujes neviem co vsetko...dorataju ti 20% DPH, nejaky poplatok za preclenie (v pripade posty je to par eur, neviem 4-5e) v pripade dhl kludne aj 25e

 

posta u nas v meste mi to cele vybavila za 2 dni, aj ked teda som mailom pani postarku uctivo poprosil, ze je to surne, strasne surne...a balicek pekne dorucili az do domu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na creationwatches.com su za 134?   mate niekto skusenosti s nakupom na tej stranke? zaplatim kartou a pride mi to na adresu ? 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/25010-wwwcreationwatchescom/

 

Já už tam dlouho nic nekupoval, ale myslím, že jsem platil paypallem a bylo to v klidu. Pokud to chytnou celníci, tak ti přijde email s tím, co po tobě chtějí doložit. Nic co by si nezvládl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaajha vedel som ze to nebude take ízy pízy..  :D    :frusty:        doteraz som objednaval len z ali, a len do 20?, preto o tom nic neviem,  najlepsie by bolo keby si niekto objednava a prihodil by aj tie moje, ja by som mu poslal peniaze na ucet, a on mne mini monštra  :) ale to asi nehrozi, no ale aj tak vdaka za rady, idem si este o tom objednavani precitat, mozno to potom skusim, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z druhe ruky mimo forum, ale v supr stavu :-)

s zvykl jsem si na ne velmi rychle, jenom nevim co s tahem, je nejakej divnej ci co :-)

 

A kde jsi je poridil, jestli se muzu zeptat?? :-)

Odesláno z mého Lenovo P70-A pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo ajo :-) Jak divnej? To je asi o zvyku.. Ja to stridam s nato, ale tah mi prijde v pohode... Mam ten stejnej tah i k SRP637 a nemuzu si stezovat.. Kdyz dlouho nosim nato, tak me po dvouch tydnech zacne svedit ruka a mam nutkani opet nasadit tah :-D

 

Odesláno z mého Lenovo P70-A pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...