Přejít na obsah

Omega


buler1

Doporučené příspěvky

Myslel jsem Omegy.Zde by to mělo znamenat pouze jedno,originál. Vím,že existuje víc modelů a že jsem nebyl konkrétnější. Jde o to získat nějaký kontakt na někoho,kdo se zaobírá prodejem a je schopen udělat lepší cenu. Děkuji

Zkus napsat podobnej dotaz na nějaký auto fórum : Chci si koupit Audi, poraďte kontakt na někoho, kdo to prodává. A vsaď se, že dostaneš odpovědi, že si od tebe pes kůrku nevezme. Tady na Chronomagu ne, tady jsme všichni v klidu.. :) Takže, prosím tě, nejdřív si tady zkus něco maličko o hodinkách přečíst a uvidíš, že za chvíli budeš moci otázku formulovat tak, aby z toho nikdo nedostal psotník.. Třeba si i ujasníš, co chceš - quartz/mechanika, nové/starší, z kamenného krámu/přes internet, dámské/pánské, atd.... Nezlob se ale takhle jde odpovědět jen: třeba ebay, authenticwatches :suicide_anim: , Koscom, Dušák, Hanák. Webové adresy jsou : www.ebay.com, www.authenticwatches.com, www.hodinky-koscom.cz, www.dusak.cz, www.hanak-brno.cz. Tam všude ti udělají nějakou cenu. Ale na to ses asi neptal, žejo? Peace. Mílius.

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud seš dobrodruh tak si je kup na Internetu - e-bay, authenticwatches..., pokud chceš jistotu tak zajdi k Dušákovi - jistota servisu, kvalitního přístupu, ale samozřejmě taky vyšší ceny. Já osobně bych volil variantu "b", přece jenom to nejsou Casia za pětistovku. :whistling:

Jinak v Koscomu tušim Omegy nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud seš dobrodruh tak si je kup na Internetu - e-bay, authenticwatches..., pokud chceš jistotu tak zajdi k Dušákovi - jistota servisu, kvalitního přístupu, ale samozřejmě taky vyšší ceny. Já osobně bych volil variantu "b", přece jenom to nejsou Casia za pětistovku. :whistling:

Jinak v Koscomu tušim Omegy nemají.

 

Authenticwatches raději ne. :suicide_anim: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=9677

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si letenku do Tokya, tam je ve většině obchoďáků každodenní akční nabídka na některé z Omeg, to je pak opravdu levné. Kdyby ne, tak ve všech speciálkách jsou Omegy nepřekonatelně levné. Speedmastery s Valjoux 7750 kolem 20 000, to samé, ale s kalendářem a Val. 7751 40000. U nás dvojnásobek. za to co ušetříš, koupíš letenku a hezký výlet a k tomu ještě jedny rezervní hoďky za zbylých 20000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si letenku do Tokya, tam je ve většině obchoďáků každodenní akční nabídka na některé z Omeg, to je pak opravdu levné. Kdyby ne, tak ve všech speciálkách jsou Omegy nepřekonatelně levné. Speedmastery s Valjoux 7750 kolem 20 000, to samé, ale s kalendářem a Val. 7751 40000. U nás dvojnásobek. za to co ušetříš, koupíš letenku a hezký výlet a k tomu ještě jedny rezervní hoďky za zbylých 20000

Prej se daj v Japonsku sehnat levně i tuňáci....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

V Dubaji hodinky levnejsi nejsou, napr. keramicke dark side of the moon vychazeji srovnatelne jak u nas. Vychazeji dokonce draz, ale je jasne ze neco by srazili. Uz to davno neni co byvalo. Porovnaval jsem i rolexy, tudory, neverim ze by je zde clovek stlacil na tak vyhodnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...