Přejít na obsah

Cyber opravdu koupil sbírku od Poshopa !!!


Doporučené příspěvky

Tak pánové, stalo se to, v co skoro nikdo nedoufal, zvláštní sbírka, která se tu nedávno objevila

neskončí někde, kde už jí nikdo neuvidí, ale bude nabídnuta i zde zájemcům.

Měl jsem možnost si asi jako jeden z prvních vybrat své kousky a bylo z čeho vybírat.

Fotky zatím nemám, snad to stihnu večer, ale Cyber sem určitě také nějaké dá a ty jeho budou

100x lepší. Pravda je, že nepřivezl úplně vše, něco se prostě stačilo prodat dřív a tak asi zapomeňte

na modré Sport 1. Nicméně na mě zbyly alespoň Prim letecké a spoustu jiných hodinek, z nichž některé mají i původní fólii přes dýnko. Docela se mi udělal vítr v peněžence a přiznám se, že jsem si toho vzal trochu víc, protože se to u něj určitě dlouho neohřeje. Vše ještě přeberu (a je z čeho) a zbytek dám za nákupní cenu sem, aby bylo co nejvíce spokojených. Ostatně Cyber by mě i prásknul, kdybych na tom chtěl vydělávat. Má tam určitě ještě i nějaké Sporty 1, Diplomaty. Co mě tedy dostalo byly hodinky s kalibrem 50 jako nové s průměrem ciferníku 34 mm ! Pokud se v úterý dostanu na burzičku, vezmu nějaké kousky sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Popshop Víte, když mám u Vás o něco zájem, vy mi nikdy neodpovíte. Osobně jsem od Cybera už koupil několikery hodinky a byl spokojený. Osobně ho považuji za jednoho ze skupinky fajn lidí, kvůli kterým chodím rád na Chronomag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Popshop Víte, když mám u Vás o něco zájem, vy mi nikdy neodpovíte. Osobně jsem od Cybera už koupil několikery hodinky a byl spokojený. Osobně ho považuji za jednoho ze skupinky fajn lidí, kvůli kterým chodím rád na Chronomag.

Ondraj: já bych se připomněl s tím červeným číselníkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpráva všem. Mailová schránka se pomalu zaplnuje. Ještě jsem ani nestačil vyřizovat poštu. Na moře mailů budu odpovídat postupně, dejte mi čas. Pokud to jen trochu půjde, tak se snažte přijít na burzičku v úterý. Jinak...Nejlepší kousky prodal popshop někomu přede mnou, takže jsem nezískal ani jedny barevné SPORTY 1.gen, ani jedny SPORTY 1.gen s bilou lunetou, ani jedny Diplomaty, co byly na fotkách co Vás tak nadchly, a letecké zbyly jen dvoje. Je tam několik hezkých hodinek, pár raritek, a spousta 50,52 v různém stavu. Ceny tomu budou odpovídat. Takže nejlevnější hodinky kal.50 - nefunkční budou za 50,- Kč což za cenu pouzdra, ciferníku, ruček a dílů strojku rozhodně není moc. Bude tam spousta funkčních hodinek za stovku, za dvě stovky, budou tam i pouzdra za pár korun, i opotřebované a nefunkční Sport 2.gen za kilo, a funkční od stopadesáti korun. Protože letecké zbyly jen dvoje (jsou ve velmi dobrem stavu),a Prim Sporty 1gen.ve velmi dobrém stavu jen jedny ( jedny letecké si vzal uz Ondraj ),nebudu je na burzičku vůbec brát. Prodají se nejvyšší nabídce mimo burzu. (pokud máte zájem o velmi pěkné SPORT 1 gen.cerné, a letecké SPORT II - automat - piste rovnou nabidku mailem.) Ostatní bude k dispozici. Tedy kromě toho co si sám nechám :-) (cca 30hodinek co jestě ve sbírce nemám). Volně budou 2 Diplomaty a dvoje funkcní SPORTY 1.gen v horsím stavu uz od petistovky.A bude tam jedno velmi velké překvapení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...