Přejít na obsah

Fotka

Alpina Seastrong Diver Heritage

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 593 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 16.červenec.2018 - 20:17

Ten datum je v pohodě, koresponduje s osou korunky. V pohodě jsem si zvykl.

Tropik by byl asi dobrý, ale dělají je strašně krátké, mám ruku 21,5cm navíc já je chtěl udělat spíše moderně sportovní.

Mě ta guma asi vyhovuje, přijde mi, že to celkem ladí. Ono najít něco co k tomu sedí je celkem problém. K LLD jsem gumu nevybral.

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#22 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 3 810 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno Včera, 08:07

S tím tropicem máš pravdu, tam asi žádný prodloužený neseženeš, však jsme se o tom vlastně i bavili, jen mi to došlo až teď :) S výběrem gumy ti naprosto rozumím, vybrat nějakou je občas celkem peklo, mám to podobně a to mohu vybírat mezi všemi, když nemám problém s délkou.

Ještě mě tak napadlo, přímo Alpina by mohla dělat i prodloužené verze řemínků, nevím jestli teda všech a jestli vůbec ještě dělá, ale pamatuju si, že když jsem měl Yachty, tak na ty byla guma 100% minimálně ve 2 délkách...Druhou věcí je, jestli by se ti chtělo platit za obrandovaný řemen, levné to určitě nebude. Moc dobře vím, kolik mě stál tah a kolik cordura, které jsem kupoval :)

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_okypu6N0Ft1tddy8wo1_r1_500.jpg

Alpina Watches Czech Instagram

#Alpinawatchesczech

#23 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 5 593 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno Dnes, 13:06

20180718_080529.jpg

Hele, já jsem si na to celkem zvyknul a nepřijde mi to tak šílené, ale stejně půjdů za chvilku zase na kožku. Mesh byl na koukačku v moři super a guma mi dorazila přesně den po odjezdu....

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**