Přejít na obsah

Oceanus GPS Hybrid Wave Ceptor


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Škoda, že se Oceanusy v Evropě oficiálně neprodávají. Nechápu, proč si Casio tyhle parádní hodinky schovává jen pro Japonce.

A co je za problém, si je objednat v cizině?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ne každý chce objednávat někde v Japonsku, čekat bůhví jak dlouho na proclení, řešit něco s celnicí, poštou, v případě reklamace (sice málo pravděpodobné, ale přeci jen možné) posílat zase někam na druhý konec světa. Někdo prostě chce jít do svého oblíbeného hodinářství, hodinky si prohlédnout naživo, vyzkoušet, popovídat s milou paní prodavačkou, poklábosit s panem hodinářem.... a s hodinkami na ruce odejít. Prostě si ten nákup užít. Proto i mně mrzí, že takováhle Casio nekoupím u nás ani třeba v Německu, Rakousku, kam si můžu snadno dojet. Takže se k tomu obecnému povzdechu připojuji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ne každý chce objednávat někde v Japonsku, čekat bůhví jak dlouho na proclení, řešit něco s celnicí, poštou, v případě reklamace (sice málo pravděpodobné, ale přeci jen možné) posílat zase někam na druhý konec světa. Někdo prostě chce jít do svého oblíbeného hodinářství, hodinky si prohlédnout naživo, vyzkoušet, popovídat s milou paní prodavačkou, poklábosit s panem hodinářem.... a s hodinkami na ruce odejít. Prostě si ten nákup užít. Proto i mně mrzí, že takováhle Casio nekoupím u nás ani třeba v Německu, Rakousku, kam si můžu snadno dojet. Takže se k tomu obecnému povzdechu připojuji. :-)

Hmm, zrovna od tebe jsem to nečekal. V tom případě ti nezbývá nic jiného, než se spokojit s pár naservírovanými kousky v Koscomu nebo Helveti za ceny podstatně vyšší než jinde. Třeba CA53W stojí na ebayi 580 Kč, u nás 999. F91W cca 300, u nás je nenabízí ani Koscom, ani Helveti. Oceanus se nenabízí a není nutno dál pokračovat. Já si také rád nákup užiji a poklábosím, ale jsou situace, kdy dám přednost poloviční ceně a stejné kvalitě, příp. sehnatelnosti. Ale proti gustu...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já všeobecně nerad nakupuji na eshopu. Jasně, paličky nebo blány na bicí, stavebnici pro děti nebo podobné věci si nechám poslat, na tom celkem není co zkazit. Ale třeba oblečení, boty, to si netroufám, asi bych netrefil velikost a nechce se mi to pak posílat zpátky. Specialita jsou hodinky, to je pro mně celkem srdeční záležitost, tak to si rád užiju "na živo" :-) I když třeba monstra mi tu přeprodal kolega, který je měl týden doma z creationwatches, takže vlastně zprostředkovaně jsem na eshopu hodinky taky koupil. Ale víš co, třeba poslední nákup hodinek ve Švýcarsku, to byl fakt hrozně příjemný zážitek a mám z něj nejen hodinky, ale i hezkou vzpomínku, příběh... A to za těch pár stovek navíc stojí. Já to neberu nějak militantně, pokud to někomu vyhovuje, nic proti objednání z internetu, ale já to mám raději takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já všeobecně nerad nakupuji na eshopu. Jasně, paličky nebo blány na bicí, stavebnici pro děti nebo podobné věci si nechám poslat, na tom celkem není co zkazit. Ale třeba oblečení, boty, to si netroufám, asi bych netrefil velikost a nechce se mi to pak posílat zpátky. Specialita jsou hodinky, to je pro mně celkem srdeční záležitost, tak to si rád užiju "na živo" :-) I když třeba monstra mi tu přeprodal kolega, který je měl týden doma z creationwatches, takže vlastně zprostředkovaně jsem na eshopu hodinky taky koupil. Ale víš co, třeba poslední nákup hodinek ve Švýcarsku, to byl fakt hrozně příjemný zážitek a mám z něj nejen hodinky, ale i hezkou vzpomínku, příběh... A to za těch pár stovek navíc stojí. Já to neberu nějak militantně, pokud to někomu vyhovuje, nic proti objednání z internetu, ale já to mám raději takto.

Já to také neberu militantně, navíc jsem si i já prošel nákupem hodinek v malém hodinářství na pěší zóně, cca 100 m2 ve Winterthuru. Ale bohužel dnes ti kolikrát ani nic jiného než e-shop nezbývá, pokud máš vyhlídnutý nějaký konkrétní model, netýká se to vůbec jen Casio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...