Přejít na obsah

Dalsi seiko tribute - 62mas homage


vrcan

Doporučené příspěvky

Neviem ci to tu uz je niekde, alebo to dat inde ako do seiko... aj ked asi najma seiko fandu to oslovi.

 

Ide o celkom podareny homage od menej znamej mikro znacky, MWW, podareny zatial co sa tyka navrhu, proto este nie je na svete a neviem sa dockat, podla toho sa rozhodnem ci objednat.

 

Co je zaujimave, ze pouziva strojce NE15, cize nie lacak nh35, ale ten co sa pouziva v sumach napr, ale aj Anko od Crepasu ho ma, je to ten lepsi strojcek z tych loubitovych.

 

tu je link, tam su aj obrazky, alebo to pls niekto sem dajte, mne sa nechce.

 

http://www.manchesterwatchworks.com/store/c9/SPECIAL_EDITION_SERIES.html

 

a tu je pokec na WUS, plus este jedno vacsie vlakno je na wus tiez

http://forums.watchuseek.com/f74/62mas-mww-pre-orders-now-open-3691514.html

 

 

 

cena je ok, velkost ok, len neviem ci nie su indexy privelke, ale asi nie...

 

a pozor... vyrobi sa len tolko kusov kolko sa objedna pocas preorder, cize pre vahavcov nebude sanca doobjednat... toto je pre mna nepochopitelny tah, asi nemaju financie a odvahu riskovat vyrobit aj kusy navyse...

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som do toho chcel ist, ale nechce sami platit a full cena a relativne dlho cakat. Tak ked ich kupis a mesiac na to sa ich budes zbavovat tak pisni SZ :)

Som to sledoval vlastne od zaciatku aj som hlasoval vo vsetkych pooloch a nakoniec som cukol a vrazil prachy radsej do tych tinan hamtun diverok. 

Osobne by som radsej bral lacak nh35, ale prehlasovali nas. 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pár místních bylo v seznamu zájemců. Já je budu brát s cifrem 62MAS. S tou nemožností doobjednat je to zkrátka tak- podle posledních informací bude cena 350USD do konce listopadu, pak bude cena 400USD. Zatím je zaplaceno cca 85% z nutných 140ks. A jakmile bude hotovej prototyp a bude docíleno minimálně těch 140ks, preorder bude ukončen. Zkrátka nejedná se o limitku, ale dokoupit už po ukončení předobjednávek nepůjdou.

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People, teraz si vlastne spominam ze cena s nh35 bola vyrazne nizsia tak zrejme by som to aj ja uprednostnil, kedze ide o riskantny tah s tou kupou, kto vie ako sa to podari.

Najvacsiu obavu mam z kvality dialu a indexov, v tomto smere som dost narocny, ale kupodivu vela lacnych najma seiko modelov to ma pre mna dostatocne dobre urobene, napr. nanesenie lumi na indexoch.

 

Ale na 80% do toho pojdem a s diamant logom, to 62mas ma vobec neoslovilo.

 

Predpokladam ze nebude problem ich potom pripadne predat pokial budu dobre urobene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja verim, ze by se mohly povest, ostatni podukce od MWW nevypada zle...ten cifr jsem volil ciste podle estetiky a jelikoz se mi to jejich logo vubec nelibi, tak zvitezil tistenej napis 62MAS...a taky si myslim, ze ta cena je vcelku fajn a pokud nebudou domrseny, tak by mely jit vcelku dobre prodat...jsem zvedavej na prototyp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to sledoval taky od zacatku a objednal hned pri prvni prilezitosti. Jsem rad za N15 na ukor NH35. Za ty prachy super. Ja jsem vzal verzi s logem. Kdyby byl napis 62mas plstickej, tak neni o cem vahat. Tistene mi to prijde plane, proto jsem se nakonec rozhodl pro logo.

Mam doma bastl Seika primo ve stylu 62mas a ten cifr s velkyma indexama je super. A plastickej napis Seiko taky.

3befa849cc798f96be0e7748827cce45.jpg

 

6347a544ddc92830021fbd9ab57f14e5.jpg

 

7aacc866301cc1ac06a9285e6ad017aa.jpg

 

Na ten homage se proste tesim. A jak zminuje Sasa, pokud by se mi to nepozdavalo, tak prodat to pujde vzdycky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tiez sa mi zdala verzia s napisom "62MAS" plocha, bez plasticity, cize jednoznacne som isiel do verzie s logom, navyse to logo je podarene, tie diamanty.

 

Keby nebolo tohoto homagu tak by som sa o povodnom seiko modele snad ani nedozvedel.

Stale mam obavu co sa tyka spracovania, najma indexov, ale vzhladom na male vyrobene mnozstvo bude likvidita snad OK.... (az nepochopitelne je preco neurobili zasobu, za dalsi rok dva by predali X nasobok sucasne planovanej produkcie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

za mna spokojnost, viac foto tu

http://forums.watchuseek.com/f74/seiko-62mas-homage-limited-edition-manchester-watch-works-hopefully-3637738-152.html

 

za té peňáze a 6r15 kvarc 36000 dB no nekupto...

normalne mozno nepojdu ani na predaj asi...

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze potvrdene na wus - indexy budu tensie a aj font na lunete.

 

vysku zdovodnuje pouzitim 6r15 motóru. Oproti napr. miyote 9015 je o 2mm hrubsi.

 

su tam uz aj ruky na obrazke, teda obrazky na ruke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

vo vlakne na wus pribudlo kopec foto, a aj takto bez uprav a opráv (indexy, rucky, font atd) vyzeraju super....

 

mww ma mimochodom novy projekt na kickstartri, take obdlznikove ale zaujimave a lacne...

 

https://www.kickstarter.com/projects/327455689/return-to-simple-the-equinox-watch-series?ref=hero_thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, do coho nepojdes, do tahu? (cize uz mas objednane hodinky?), alebo do hodiniek samotnych? (ktore su davno vypredane kedze urobia len tolko kolko ludi sa prihlasilo do uzavierky).

 

Ale preco pisem - suchlo sa niekde ze Seiko urobi reediciu 62mas, uslo mi nieco??

 

Kazdopadne by to bola pecka... a zrejme lepsia ako toto.... na druhej strane.... tu za 350usd bude zafir a 6r15 stroj a spracovanie je top.

 

edit: uz som pozrel vyssie a vidim ze mas objednaane, super :-)

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vrcan jj, hodinky objednane nekdy z listopadu nebo kdy to bylo. Mam verzi s plastickym MWW logem a zatim toho nelituju. Do tahu se mi jit nechce, nejak me to nebere. Jen premyslim, jestli to neni chyba z obchodnickeho hlediska Ne, ze bych je hned prodaval, ale clovek nikdy nevi

No neco o reedici jsem zaslechl ve vlakne o novych Seiko modelech, ale mohl to byt kec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...