Přejít na obsah

Dalsi seiko tribute - 62mas homage


vrcan

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

mww bude mat stihlejsie indexy, bude to este blizsie k origu. Tesne po vypusteni bude zrejme zopar v predaji (na WUS), staci to sledovat. Predpokladam ale ze sa neohreju v predajoch viac ako par minut, pokial teda budu v reale bez chyb.

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, nechci zakládat nové vlákno, tak si dovolím to postnout sem (když tak prosím o smazání či přesun)

Celkem se mi líbí jejich počin 

BATTENKILL

Jen netuším čím se tentokrát "inspirovali". (i když obecně píší, že modely ze třicátých let)

Něco v tomto stylu mi chybí ;)

 

http://www.manchesterwatchworks.com/store/p39/THE_BATTENKILL_%28New_Model%3B_Limited_Stock%29.html

 

post-44633-0-97658900-1491811982_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak 62mas od mww je doma a totalny sok, su paradne, cakal som ze pojdu na predaj vdaka prerastenym indexom.

 

Kvalita je zarazajuca, zatial naj co som kedy v mikrobrand mal.

 

Pocitovo je to zrejme uplne inde ako orig 62mas alebo reedicia od seika, kedze proporcie su uletene oproti originalu. Napriek tomu ozaj nesmierna spokojnost, snad najviac za posledne 2 roky.

 

a okrem ineho super pohodlne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz je mam nejakej tyden, vytahl je az dnes...

7898823e5b64035e564f7701fca32b32.jpg

Musim rict, ze s kvalitou spokojenost. Trosku hur se mi toci s lunetou, ktera ac vroubkovana, tak ty vroubky jsou takove zakulacene.

Rucky pusobi jako matne, takze to nehaze takove odlesky, ale jsou to tooly, tak bych jim to odpustil.

Tah je hodne kvalitni, krasne sedi k pouzdru. Dojem z nej kazi plechova spona, ktera se hur rozepina. Majitele LHC ale muzou byt v klidu ;)

Trosku me zarazi strojek NE15 (neboli 6R15). Od vcerejska od vecera se tvari, ze je na +-0.0s... Uvidime jak se zabehne.

Celkove jim neni co vytknout, je to ale kus hodinek. Papirove sice 40mm, ale nosi se jako 41-42mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...