Přejít na obsah

Rolex Submariner 16610 tentokrát klasickej ...


rorda

Doporučené příspěvky

Každému se líbí něco jiného, ale tento model mi moc neříká. A ještě když tento vzhled nyní vyrábí více výrobců ...
Jak už jsem několikrát psal, mně se moc divers hodinky nelíbí, ale kdybych si měl vybrat mezi timhle modelem a zelenym modelem l.e., zvolil bych raději tenhle ... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem několikrát psal, mně se moc divers hodinky nelíbí, ale kdybych si měl vybrat mezi timhle modelem a zelenym modelem l.e., zvolil bych raději tenhle ... :)

 

Však proč ne, ale já bych si vybral úplně jiné hodinky v této ceně. :)

Upraveno uživatelem Mike.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když Rolex, tak pro mě tyto. Všimněte si, že se zvětšila vodotěsnost o 100 m (mimo jíné, samozřejmě).

Vážení, kde sehnat info o tomto novém modelu? Na stránkách to snad nemaj.. To mně trochu nabourává plány. Sliny kanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Nějak na nich nevidím to date proklamovaný na číselníku.

No jo, tohle není oficiální obrázek, já to tam tenkrát vložil bez toho, abych si prostudoval bližší podrobnosti, byl jsem příliš horlivý :-)

Až později jsem zjistil, že takhle si nějaký fanoušek představuje nový model pro Basel 08. Jaká bude skutečnost si ale musíme počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Akože ja ťa v poslednom čase vôbec nechapem- začneš o tretej svetovej, pokračuješ v Breitling fore, teraz tu ideš žalovať na noveho člena, ktory sa raz pochvalil svojimi Tudormi a nevšimol si editaciu, tak citoval prispevok a dopisal tam jednu vetu.

 

Posthunter-prispevky typu "Tak tie su fakt pekne" minimalne 10x za deň....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledá se nějaký starší a zkušenější člen fóra, který začne nadávat na turbočlenství a honění příspěvků.

No nevim co ma tehle poznamka znamenat, ale me osobne o zadne honeni prizpevku ani turboclenstvi, nebo co to tady pises za blbosti, opravdu nejde. K cemu by mi to jako melo byt, abych tady pak nekoho noveho shazoval, jako ty?? Tak ubohej nejsem. Mel jsem pouze radost, ze jsem nejake takove forum, kde bych se mohl podelit o sympatie k hodinkam, nasel. Koukam ale, ze aby mel clovek obavy tady neco napsat, aby ho se ho hned nejakej "mazak" nepokusil shodit...smutny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim co ma tehle poznamka znamenat, ale me osobne o zadne honeni prizpevku ani turboclenstvi, nebo co to tady pises za blbosti, opravdu nejde. K cemu by mi to jako melo byt, abych tady pak nekoho noveho shazoval, jako ty?? Tak ubohej nejsem. Mel jsem pouze radost, ze jsem nejake takove forum, kde bych se mohl podelit o sympatie k hodinkam, nasel. Koukam ale, ze aby mel clovek obavy tady neco napsat, aby ho se ho hned nejakej "mazak" nepokusil shodit...smutny!

To bylo myšleno jako (nepochopená) ironie, protože tady na chronomagu panuje paranoia z toho, když někdo kdo má míň než 50 příspěvků napíše více sdělení za sebou a většinou se tady rozjede debata právě o tom, co jsem naznačil. Mě nikdo takový nevadí, ale v tom jsem asi sám, protože i když jsem už měl nad 50 příspěvků, tak jsem byl obviňován z jejich honění a kdesicosi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...