Přejít na obsah

Rolex Submariner 16610 tentokrát klasickej ...


rorda

Doporučené příspěvky

To bylo myšleno jako (nepochopená) ironie, protože tady na chronomagu panuje paranoia z toho, když někdo kdo má míň než 50 příspěvků napíše více sdělení za sebou a většinou se tady rozjede debata právě o tom, co jsem naznačil. Mě nikdo takový nevadí, ale v tom jsem asi sám, protože i když jsem už měl nad 50 příspěvků, tak jsem byl obviňován z jejich honění a kdesicosi...

Aha, tak to pardon. Nicmene porad nechapu, o co komu jde s temi prizpevky?? Od toho to snad je forum, aby se sem prizpevky zasilaly, neo ne?:)) Vsechno je naruby..na foru ti nadavaji za prizpevky, no ja se picnu!:)) Tak to se asi jen tak nejakeho prizpevku k mojim tudorum nedockam, kdyz tady panuje obava z jejich zasilani....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to pardon. Nicmene porad nechapu, o co komu jde s temi prizpevky?? Od toho to snad je forum, aby se sem prizpevky zasilaly, neo ne?:)) Vsechno je naruby..na foru ti nadavaji za prizpevky, no ja se picnu!:)) Tak to se asi jen tak nejakeho prizpevku k mojim tudorum nedockam, kdyz tady panuje obava z jejich zasilani....

A to buď rád, že tě nikdo neobvinil, že to vlákno s Tudory je vlastně prodejní vlákno a ty se je snažíš střelit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...