Přejít na obsah

Hodinky pro přítelkyni do 20k


969

Doporučené příspěvky

Přátelé, prosím, kdo by měl nápad na hodinky pro přítelkyni do 20k co nejvíce podobným tomuto modelu:

 

http://www.1hodinky.cz/Michael-Kors-MK5798!?search=HODINKY%20MICHAEL%20KORS%20MK5798

 

Ideálně automat a kvalitní tah... Nějak si nedá říct... když už, chtěl bych trochu "lepšího"... Díky :-)   

Upraveno uživatelem 969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přátelé, prosím, kdo by měl nápad na hodinky pro přítelkyni do 20k co nejvíce podobným tomuto modelu:

 

http://www.1hodinky.cz/Michael-Kors-MK5798!?search=HODINKY%20MICHAEL%20KORS%20MK5798

 

Ideálně automat a kvalitní tah... Nějak si nedá říct... když už, chtěl bych trochu "lepšího"... Díky :-)   

To je marny...you can't reason with a woman :-(

 

Sorry za OT, ale stale nechapu, co maji vsechny na tech zlatejch smukohodinkach a cim vetsi, tim lepsi! Ta moje taky. Fakt mam pocit, ze maji nekde nejaky skoleni, kde se ucej stadnimu chovani a tohle je presne jeden z projevu :-(

Kupovat si hodinky od vyrobce hadru a kabelek...to je jako kupovat si parfem vyrobeny Skodovkou a nebo cokoladu vyrobenou Ceskou Zbrojovkou Uhersky Brod :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je marny...you can't reason with a woman :-(

 

Sorry za OT, ale stale nechapu, co maji vsechny na tech zlatejch smukohodinkach a cim vetsi, tim lepsi! Ta moje taky. Fakt mam pocit, ze maji nekde nejaky skoleni, kde se ucej stadnimu chovani a tohle je presne jeden z projevu :-(

Kupovat si hodinky od vyrobce hadru a kabelek...to je jako kupovat si parfem vyrobeny Skodovkou a nebo cokoladu vyrobenou Ceskou Zbrojovkou Uhersky Brod :-P

beru zpet :-) Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Citizen je v quartzu taky moje nejoblíbenější značka, takže za sebe rovněž doporučuju. Ten poměr cena/kvalita/přidaná hodnota je prostě dobrej. Na svoje Citizeny nedám dopustit.

Jinak moje drahá polovička má oblíbenou značku Storm, akorát nevim, jestli vyráběji zlaťáky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem presne to same pro kamaradku par mesicu zpet. Pozadavek byl zlatej Misa Korsu.

Nakonec si nechala rict a skoncila u jednoduchych a nadcasovych Junghans. Je z nich nadsena a spokojena jak blecha. Mrkni sem, treba budes mit uspech...

http://www.hodinky-junghans.cz/3-damske-hodinky-junghans

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aukru jsou za 18k pekny zachovaly omegy seamaster 28mm v quartzu vcetne papiru. Ne vahal bych...prelestis a mas hodinky na dalsich 10-15 let

Jirko, tady s tebou uplne nemuzu souhlasit. Teda jako mas pravdu ve vsem a neni to uplne zlej napad. Ale, evidentne pritelkyne neni chronomagor, dle pozadavku na MK. Takze poridit jete Omegy z aukra, to pro ni muze vypadat, jako ze uz ji nema rad, kdyz ji dava obnosene hodinky ze sekace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...