Přejít na obsah

Invicta 8926


safi

Doporučené příspěvky

myslím, že jo, viděl jsem je u nás ve Zlíně v jednom kšeftíku, jestli se nemýlím.. když tak tam nakouknu.

Já mám jinej problémek: při odstraňování kyklopa jsem lehce ( opravdu jen nepatrně) škrábnul lunetu na hraně.

Je to na té černé barvě, vadí mi to spíš pocitově. Jde to nějako zapravit? nebo opravit? Nebo vyměnit?

Nebo: pasovala by tam luneta z Omeg- někde sem tu viděl vyměnitelné kroužky- modráXstříbrná ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak: dají. teď jsem mluvil founem s paní Kostíkovou, co má krámek ve Zlíně. Mají tam nějaké Invicty dokonce vystavené, mají zastoupení od začátku roku. Takže katalogy , jak říká, zatím nemají, ale testují prodejnost.

Uvidíme, půjdu po tom. Ale základ je, že ta značka tu je. Druhá věc je cena v našich obchodech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak: dají. teď jsem mluvil founem s  paní Kostíkovou, co má krámek ve Zlíně. Mají tam nějaké Invicty dokonce vystavené, mají zastoupení od začátku roku. Takže katalogy , jak říká, zatím nemají, ale testují prodejnost.

Uvidíme, půjdu po tom. Ale základ je, že ta značka tu je. Druhá věc je cena v našich obchodech..

Diky a neznas cenu nekterych typu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to viděl jen z rychlíku, pozjišťuju víc  při další  osobní návštěvě. Paní prodavačka a asi i majitelka je zřejmě trochu "věciznalá" protože vykulila oči na moje PRIM sport Igen ) renovované u p Prokopa.

Tak po neděli to zkusím..

Diky, vsak jen kdyz budes mit cestu kolem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to viděl jen z rychlíku, pozjišťuju víc  při další  osobní návštěvě. Paní prodavačka a asi i majitelka je zřejmě trochu "věciznalá" protože vykulila oči na moje PRIM sport Igen ) renovované u p Prokopa.

Tak po neděli to zkusím..

Diky, vsak jen kdyz budes mit cestu kolem... ;)

Proč si neobjednáš něco přes Ebay?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci zbytečně vytvářet nové vlákno tak to dám sem..

 

co si myslíte o Invictách 9668 http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00...es-20/ref=nosim

 

http://ec2.images-amazon.com/images/P/B000...SCLZZZZZZZ_.jpg

 

je to "originální" tvorba nebo taky kopie nějakého známého modelu, jako ty nejrůznější nápodoby Rolexů..??

Libi, az na ten quartz. Hodinky na baterku se mi libi vic v modernejsim designu, kde se takovy strojek da ocekavat. Viz treba rada Sportura i SEIKA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...