Přejít na obsah

PRO TREK


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Parádní, prémiovka. Samozřejmě. Nejlevnější jsem na Ebayi našel za 31.000 Kč bez Babišovného a vyclívací pošty 225.

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-PRO-TREK-PRX-8000T-7BJF-MANASLU-Triple-Sensor-Ver-3-JAPAN-PRX-8000T-7B-/301808824462?hash=item464535308e:g:gV0AAOSwt6ZWVtFz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • Po letech...

Zdravím,

nevim kam to dát a nový téma se mi zakládat nechce…

Jak jen začít… no prostě: hrozně sem si oblíbil jedny svý ProTreky (PRW-30) a předevčírem, kdy sem vyzah skoro celou lahvinku  Beefeatra sem udělal takovou opileckost - no prostě sem si je objednal ještě jednou. Zachvátil mě úzkostný strach z toho, že by se jim něco stalo, tak abych měl náhradu. Kravina v hlavě vzniklá z lihoviny, já vím 🙂

Nicméně, hodinky se mi podařilo vložit do košíku se správnou adresou a po rozpoznání iPhonem proběhla i platba. Dneska dorazily, všechno se zdá být naprosto v pořádku. Vizuálně i funkčně. Jenom jedna věc mi nesedí, nebo mě přijde prostě divná viz foto… 
Předešlé i tyto objednané ze stejného e-shopu Timestore.cz. Co si o tom myslíte ? Na netu jsem o tom vpodstatě nic nenašel. Za rady díky. 

IMG_0569.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤣 Taky dobrý 👍 

Takže asi v pohodě ? Jako fejky mi to nepřijde vůbec , spíš to na mě působí jako nějakej šotek při výrobě , v podstatě jsem o tomhle nic nenašel a tak jsem se chtěl raději zde zeptat, jestli by třeba někdo přímo nevěděl co to je. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...