Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

Objevila se tady zmínka o levnejch anglickejch hodinkách, ve kterejch je ETA 2824-2 a konečná cena se vejde do 10tis. Kč, tak jsem byl zvědavej, jak se to s nima má ... Tady je pár fotek Malvern Automatic C5-C5SWT, řekl bych, že v týhle cenový hladině je bez konkurence ... Jediná vada na kráse je, že jsou skoro pořád vyprodaný, ale daj se objednat ... B)

post-1678-1199016185.jpg

post-1678-1199016212.jpg

post-1678-1199016217.jpg

post-1678-1199016220.jpg

post-1678-1199016250.jpg

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro doplnění a případný šťouraly ... B)

Question: Your watches contain Swiss movements. Are they manufactured and assembled in Switzerland or elsewhere?

 

CHRIS WARD: I think all too often some manufacturers are afraid to be open and honest about where their components come from. In fact in the luxury goods market, and in this I include perfumes and handbags, there is an awful lot of smoke and mirrors set up to justify high prices. Christopher Ward London watches take the best of watch-production from around the world. The movements are indeed manufactured in Switzerland ? we have relationships, for example, with ETA. The cases are manufactured in the Far East, where most of the watches are also assembled, some are assembled in the UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, oživuji téma, ať nezakládám nové...

 

Máte někdo hodinky od C.W. ?

Celkem se mi líbí :) podle ohlasů např. na timezone jsou ok. Takže pokud je zde někdo máte, byl bych rád, kdybyste napsali, jak jste s nimi spokojeni...

Upraveno uživatelem skik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, oživuji téma, ať nezakládám nové...

 

Máte někdo hodinky od C.W. ?

Celkem se mi líbí :) podle ohlasů např. na timezone jsou ok. Takže pokud je zde někdo máte, byl bych rád, kdybyste napsali, jak jste s nimi spokojeni...

 

Příjemný den přeji.

Mám na ně spadeno. S hodinkama začínám a jelikož se dobrého čtvrt roku trápím s výběrem chronografů, tak jako náplast na mou neschopnost vybrat si jsem se rozhodl skočit do nějakých oblekovek. Trochu jsem to projížděl a jako super nabídka mi připadaly právě CWL watches.

Původně bych oželil swiss made, ale když jsem viděl tu cenu! Navíc asi před měsícem dokonce cenu snížili ze £179.00 na £157.00!!! No a to už je vážně mazec. Nicméně je třeba čekat, já už čekám dobré dva měsíce, ale píšou available June 4th, tak už se třepu. Až přijdou, pohraju si a dám vědět... Plus samozřejmě nějaké fotky...

 

Jinak já mám objednané tytok:

 

post-2667-1209984029.jpg

 

Chrome finish stainless steel case

25 jewel Swiss automatic movement

Incabloc anti-shock system

5-year movement guarantee

Power reserve of 38 hours

50m water resistant screw-down case

Cambered sapphire crystal glass

See-through exhibition back

Screw-locked crown

Italian black leather deployment strap

Diameter: 38mm

Height: 10.8mm

Weight: 80g

Calibre: Eta 2824-2

Strap: Italian leather - width 18mm

Vibrations: 28,800 per hour

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjemný den přeji.

Mám na ně spadeno. S hodinkama začínám a jelikož se dobrého čtvrt roku trápím s výběrem chronografů, tak jako náplast na mou neschopnost vybrat si jsem se rozhodl skočit do nějakých oblekovek. Trochu jsem to projížděl a jako super nabídka mi připadaly právě CWL watches.

Původně bych oželil swiss made, ale když jsem viděl tu cenu! Navíc asi před měsícem dokonce cenu snížili ze £179.00 na £157.00!!! No a to už je vážně mazec. Nicméně je třeba čekat, já už čekám dobré dva měsíce, ale píšou available June 4th, tak už se třepu. Až přijdou, pohraju si a dám vědět... Plus samozřejmě nějaké fotky...

 

Jinak já mám objednané tytok:

 

Hezké odpoledne :)

 

také začínám a tyto mě - jak jinak - upoutali nejen tím, jak vypadají, ale samozřejmě i cenou - takže si troufám říci, že jsme na tom podobně :thumbsup_anim:post-2914-1209986710.jpg

 

edit : tak přidán obrázek...

Upraveno uživatelem skik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké odpoledne :)

 

také začínám a...

 

Po nějakých pilotkách se už taky pár týdnů otáčím, sice nic v tomto stylu, ale jako společenské hodinky s nádechem aviatorů vypadají k světu, navíc poměr cena - výkon... ^_^

Už je máš objednané?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Taky mě tyhle oblekovky upoutaly. A vedle Archimede Arcadia je mám momentálně v užším výběru. Nevíte někdo ještě o nějakých podobných? (včetně cenové relace). Dík.

 

Zpočátku jsem při výběru společenských hodinek mrkal okem i na Junkers a Zeppelin, ti v sobě mají ruské strojky. No a samozřejmě Tissotí klasika...

post-2667-1209990466.jpgpost-2667-1209990479.jpg

post-2667-1209990472.jpg

 

...ale nakonec z toho sešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to luidis: Ještě žádné objednané nemám :) čekám na bližší info a především na to, až se uvolní v dosah nekontrolované finanční prostředky...

 

Aha, takže jsi ještě ve fázi číhání :ph34r: Tak to držím palec ať se brzo dostaneš do fáze útok :2guns:

No za měsíc by mi měly přijít, tak tady nějaké info šoupnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes díval a dost modelů (samo i ten "můj" ) bylo zdraženo o téměř 10% oproti včerejšku :crybaby: ne že by to byla katastrofa, ale nepotěší...

 

Hle! Takže ceny jsou zpátky v původní výši. Takhle to stálo dva tři měsíce zpátky, takže ani ne tak zdražení jako návrat zpět... Hmm, asi už mají dost objednávek, tak to jsem zvědavý, za kolik to budu mít :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jupííííí!

Takže můj padesátý příspěvek oslavím zároveň novýma hodinkama. Jak jsem sliboval, až mi CWL přijdou, hodím sem info a fotky a to tedy činím.

 

Takže zatím je mám jeden den, přesností chodu se tedy zabývat nebudu, počkám až si sednou a později třeba poreferuju (jestli to je tedy vůbec zapotřebí, ETA 2824-2 je stejně všude). Hodinky jsem objednával 8.3., přišly tedy prakticky na chlup po třech měsících. Mě osobně to až tak moc nevadí, ale čekat čtvrt roku na levnější hodinky mi teda nepřipadá zas tak veselé. Trochu mě u pana Warda mrzelo, že nijak nedali vědět, kdy budou hodinky k mání (tím myslím, že mohli napsat alespoň mejla). Teprve po shlédnutí webových stránek necelé dva měsíce po mém objednání se tam objevila aktualizace s datem, kdy budou hodinky konečně na skladě. Nicméně co na webu napsali, to dodrželi. Čtvrtého června je měli mít, pátého června jsem je obdržel, tedy spokojenost (nutno dodat, že na anglickou adresu). Peníze strhávají samozřejmě až při odeslání zásilky, ne dříve (no vlastně ani moc nevím, když jsem si zkontroloval účet v den obdržení hodinek, tak se mi ještě žádná položka neobjevila).

 

Součástí balení s hodinkami je celkem pěkná černá předpokládám koženková krabice, ubrousek, návod a přímo panem Wardem podepsaný okopírovaný dopis ( ^_^ podpis je neokopčený, dokonce mě oslovil i jménem :thumbsup_anim: ) vysvětlující šedesátidenní záruku vrácení peněz, když se hodinky nelíbí a šedesátiměsíční záruku na bezplatnou výměnu ETA kalibru v případě poruchy (i když nebyly po celou tuto dobu na preventivce u hodináře). Technické údaje jsou uvedeny v příspěvku výše, snad jenom dodám, že jsou to moje první s antireflexem, takže si užívám namodralého nádechu a zároveň průběžně co deset minut odstraňuji ze skla všechny ty otisky, flíčky a cancourky co se na to lepí jak sviňa :taz: Snad jen řemínek by mohl mít alespoň dvacet, osmnáct se mi zdá málo. Jinak velká spokojenost, zbytek je snad vidět na mém fotopříběhu (trochu jsem se rozfotil, snad to nebude vadit)...

 

post-2667-1212861487.jpg

post-2667-1212861499.jpg

post-2667-1212861511.jpg

post-2667-1212861518.jpg

post-2667-1212861527.jpg

post-2667-1212861537.jpg

post-2667-1212861544.jpg

post-2667-1212861556.jpg

post-2667-1212861566.jpg

post-2667-1212861577.jpg

post-2667-1212861585.jpg

post-2667-1212861594.jpg

post-2667-1212861602.jpg

post-2667-1212861610.jpg

post-2667-1212861619.jpg

post-2667-1212861626.jpg

post-2667-1212861638.jpg

post-2667-1212861645.jpg

post-2667-1212861652.jpg

post-2667-1212861660.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní hodinky! Blahopřeji!

 

Pánové, normálně jste mě nahlodali... Sice jsem původně pokukoval po něčem sportovněji laděném, ale tohle mě tedy dostalo... Nejhezčí jsou ty černé, ale zvažuji, jestli k jedněm černým automatům nepořídit raději světlé... Hm Hm...

Upraveno uživatelem Andreas.ks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...