Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To ne, prostě vyprodávají modely, kterých už se chtěli stejně zbavit, jenom kvůli c-viru (možná snaha zabavit lidi, snaha zkusit pravidelné půroční výprodeje trochu jinak a určitě pokus vylepšit si v nelehkých časech cash-flow) to udělali tentokrát trochu jinak a realizaci vymýšlejí za pochodu. Něco jako česká vláda...  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to ty jsi mi je sebral!

Prepáč. Ja som zas takto dopadol v piatok. Už boli v košíku (tak blízko a predsa tak ďaleko) a k platbe už boli out of stock. Držím palce ďalšie dni. Verím, že ešte ich bude...a jedne boli aj na koži.

 

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se do tohodle vlákna rozepíšu, protože myslím, že tyhle hodinky si to zaslouží. Ač se většině limitkám vyhýbám a tohle slovo u hodinek považuju spíš za důvod pro vyšší cenu, tady jsem neodolal. Wardů je tu už celkem dost, ale já jsem jen nikdy dřív téhle značce nevěnoval příliš pozornosti. Až donedávna. To jsem se zakoukal do C60 Trident Pro 600 - v modré, samozřejmě. Za celkem rozumnou cenu měly snad všechno. I datum! Ale kolikátý modrý už by to u mě byly?! Chtěl jsem je ale pořád jsem se nějak nemohl rozhoupat. Spíš z chvilkové nudy jsem proto začal koukat co ten Ward dalšího vlastně nabízí a najednou jsem zakopnul o.......... C65 Trident 316L Limited Edition - Yellow. A v tom jsem si řekl, dost bylo modrý! Však žlutá je taky super barva a navíc jsem žlutý hodinky nikdy neměl. Začal jsem je tedy zkoumat podrobněji. A nestačil jsem se divit. Pro mě samá pozitiva:

  • průměr 41mm - ani malý, ani velký
  • L2L cca 47mm - to je ještě o 3mm míň, než moje nejoblíbenější
  • možnost objednat přímo na tahu
  • dýnko bez průhledu a s krásným trojzubcem (to Pelagosy s hladkým dýnkem, který mi pořád leží v hlavě, to je úplná nuda)
  • manuální nátah!
  • bez datumu :( - ale čert ho vem

A tak jsem neodolal a objednal. Byla středa 23h večer. Rychlost doručení mě dostala - v pátek odpoledne už jsem je měl doma! A první dojmy stále pozitivní. A další fíčury, kterými se pyšní, budeme často marně hledat i u mnohem dražších značek. Takže:

  • páčky na sejmutí tahu bez potřeby vystěžejkovače
  • spona s mikroregulací
  • nešroubovací korunka s logem (už nemusím trnout, abych nestrhnul závit)
  • korunka je s logem a masivní, pohodlně uchopitelná, přitom však nepůsobí humpolácky

Jediným mínusem je absence data, ale to si prostě budu muset zvyknout. A ještě něco: není na to si občas koupit opravdu funglovky, vychutnat si rozbalování a odfoliovávání a hlavně - za každou vlásečnici a škrábanec pak nadávat maximálně sám sobě. Tak dost už bylo slov a teď už jen pár fotek:

DSCN4006.JPG.4e817ef920983f8d135cba46588483f3.JPGDSCN4003.JPG.724727dfc0a9b845b13de3db03d1f4b8.JPGDSCN4001.JPG.c1657ed910b29c4526b1e401d5f13b8c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dle nové upoutávky to vypadá, že Ward 30.4. představí něco na způsob skeletonů. 

Slogan "Everything will become clear now" 

Obávám se, že v tom nebude SH21 ale Sellita a cena bude také mimo 

Screenshot_20200428_201545_com.facebook.katana.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...