Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě taky ne. Ale kdybych si měl tipnout, kde to bude hit, tak v Anglii.

 

Nový Tridenty by snad údajně měli/y (?) mít ke 42 mm, co jsem četl. Jestli plánují zachovat i rozměr 38 mm, nebo ideálně zvětšit ho na 39 mm (za snížení pouzdra), o tom už ani slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně další várka nearly new hodinek v sekci clearance s 30ti procentní slevou.

Tentokrát jsem neodolal. Dokonce jsme chtěl koupit dvoje, ale nakonec jsem se zabrzdil a vzal jen jedny.

Někdo tady zvažoval C1 Gran Malvern Moonphase. Jsou tam v modré. Hodně mi cukala ruka....

Dokonce tam měly baterkový tridenty se starým logem, na tahu za 130 liber..., ty už jsou ale fuč

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně další várka nearly new hodinek v sekci clearance s 30ti procentní slevou.

Tentokrát jsem neodolal. Dokonce jsme chtěl koupit dvoje, ale nakonec jsem se zabrzdil a vzal jen jedny.

Někdo tady zvažoval C1 Gran Malvern Moonphase. Jsou tam v modré. Hodně mi cukala ruka....

Dokonce tam měly baterkový tridenty se starým logem, na tahu za 130 liber..., ty už jsou ale fuč

To sem byl ja :) Chodi me od nich v emailu furt neco ale tohle se clovek nedozvi sakra. Byli tam opravdu s 30ti procentama anebo min? Kdyztak jim zkusim napsat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně další várka nearly new hodinek v sekci clearance s 30ti procentní slevou.

Tentokrát jsem neodolal. Dokonce jsme chtěl koupit dvoje, ale nakonec jsem se zabrzdil a vzal jen jedny.

Někdo tady zvažoval C1 Gran Malvern Moonphase. Jsou tam v modré. Hodně mi cukala ruka....

Dokonce tam měly baterkový tridenty se starým logem, na tahu za 130 liber..., ty už jsou ale fuč

A čo si nakoniec zobral, ak sa môžem spýtať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A čo si nakoniec zobral, ak sa môžem spýtať?

C5 Malvern Automatic MkIII se světlým cifrem. Chtěl jsem je hned od začátku, ale nějak pořád nebyly ve slevě

Přidávám produktové foto

post-44633-0-22764700-1542451417_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od odeslání tak tři max 4 dny. Záleží kdy to odešlou, to je závislé na tom, jestli je zrovna nějaká akce nebo ne. V globále se dá říci, že max 7 -10 dní, většinou dříve

Objednal jsem v sobotu, už mi přišlo i potvrzení, ale odeslání zatím ne. Takže do 14 dní to snad bude. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...