Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ručky asi až tak tenký nebudou,to jen lumi uprostřed. Vypadají, že budou dost podobný těm na C65.

 

Jinak za mě taky spíš lehký zklamání. Chápu, že to chtěli sjednotit se zbytkem kolekce, a jelikož se podle slov hlavounů plánují o dost zvýšit odbyt např. v Americe, tak se rozhodli udělat úkrok do mainstreamu.

 

Souhlasím, že ztratily osobnost. Naživo určitě budou působit dobře, ale asi to nebude nic, z čeho bych si sednul na zadek. Současný Tridenty jsem si zamiloval hned, jak jsem je uviděl. Tady to není.

 

Mido, Hamilton... podobných potápek je bambilion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde se objevily první fotky nových Tridentů. Zatím bez záruky. 1.5. bude oficiální představení modelu.

ja nevim, me to neprijde moc realny, ta sipka na hodinove rucce je nejak divne zkrivena na obou fotkach, navic mi pripada i lokalne rozmazana, nemam v ty fotky duveru. Stejne v kvetnu by s nima meli vylezt, ne?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak jsem si nadelil Velikonocni nadilku v podobe noveho hadru od Crown&Buckle.

Myslim, ze to k tem C65 docela sedne, je delany lehce jinak nez klasicke nato, moznost variabilniho nastaveni delky je docela prijemna vec, ale na rychlou zmenu v prubehu dne to moc neni, rychlejsi je povolit jednu dirku. :-)

zpracovani je prvotridni, material prijemny, zvlastnosti jsou na prvni pohled malo viditelne modre nitky v latce, na slunicku to krasne hazi drobne odlesky v cerne.

 

cedaf1e077d6d9fca87ed5b193262931.jpg

7552ce1dcd5e7094c880cdae3424c497.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta modrá je nečekaný, ale velmi příjemný detail, zkusil jsem to nafotit zblízka. I když spony typu Pre-V moc nemusím, tak tady u té mi to nevadí, protože je ultratenká a zahnutá.

Jedinou vadou na kráse je tak cena tohohle kousku díky výpalnému pro českou poštu a  DPH. :-(

 

post-37381-0-98951800-1555657729_thumb.jpg

post-37381-0-91020200-1555657740_thumb.jpg

post-37381-0-12687600-1555657750_thumb.jpg

post-37381-0-83970900-1555657762_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robero79, měl bych dotaz - jak vysoké jsou ty C65?

 

Jinak řemínek s přesným nastavením délky vypadá moc dobře.

Presne tak, jak pise Dokusan, maji 11,55 mm, ale 1,5mm z toho je klenuty safir, takze opticky 10, navic luneta je zkosena, tak vypadaji jeste tenci. Nad tvarem pouzdra se opravdu nekdo dlouze zamyslel, protoze padnou jak ulity snad kazdymu koho znam a vyzkousel je. A to bez ohledu na tvar a obvod zapesti.

Mam jednu jedinou vyhradu a to je sirka remenu 22mm, mam radsi 20 a mene. Ale pak by to asi neladilo s tim prumerem bez korunky 41mm.

Aktualne bojuju s myslenkou jestli mi vadi nebo nevadi chybejici datum a jsem napul nalomenej objednat cerny C65 automaty a tyhle poslat do sveta. Jinak diky temhle hodinkam jsem uz vice nez 4 mesice OWG, ostatni kousky placou v hodinkovnici. Presnost prekvapujici, merim cca 40 dni a za tu dobu jsou celkove +12s, takze cca +0,3s/den, uvnitr manualni Sellita.

Celkove marne hledam, co bych jim vytknul.

 

af144be70449dfe3e68c52d6185b23ad.jpg

0cfe645fecfdec83480b6247f3562b39.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...