Přejít na obsah

Citizen Promaster Sky AS4050-51E Tit.?


Wut

Doporučené příspěvky

Zdravím :)

 

Poslední dobu jsem se zakoukal do tohoto modelu hodinek od Citizenu a tak jsem se chtěl zeptat jestli s nimi někdo máte zkušenosti v titanové verzi, popř. jestli by jste mi sem nenahodily pár fotek.

 

A jen detail, ale nějak se nemůžu rozhodnout odkud je koupit, bude lepší koupit je ze zahraničí nebo u nás ? Cena nejlevněji u nás jsem je našel za 14.000 Kč, ale trochu pochybuji o věrohodnosti tohoto e-shopu viz. níže. 

 

https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Promaster/Citizen-Promaster-Sky-27929

 

 

Předem díky za rady a odpovědi a přeji všem hezký den.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky mám. Nejprve jsem měl nerez a pak si pořídil titan.

Nemyslím si, že bych já nebo někdo udělal kvalitní fotky, radši se podívej na net na obrázky a je tam určitě i video.

Ještě lepší je se podívat na ně v obchodě, tak jsem to řešil já.

Pokud nejsi zvyklý nosit hodinky s nevyšší opatrností, tak se titan dodrbe ani nevíš jak a nevypadá to hezky. Navíc povrchová úprava s karbidem titanu nejde rozleštit - mají jiný odstín.

A stejně mám na sponě viditelné škrábance. Takže nějaké katalogové tvrzení o tvrdosti a nepoškrábatelnosti nejsou tak úplně pravdivé.

Hodinky bych koupil v CZ, nemyslím si, že to s celními poplatky bude ze zahraničí výhodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...