Přejít na obsah

Casio G-Shock pro lékařku


Doporučené příspěvky

Jak už jsem psal jinde, kvalitám hodinek Casio G-Shock nyní podlehla i moje manželka. Ta si až dosud vystačila se svými Festinami, ale s ohledem na to, že jako lékařka ARO se často ocitá v roztodivných situacích, vrtá se v ledasčem ledaskoho a v nemnohých volných chvílích působí jako zdravotnický dozor na outdoorových akcích pro děti a mládež, tak už nějakou dobu uvažovala o odolných hodinkách. Pozorně sledovala moje Mudmany a dokonce si je i vyzkoušela, ale dopadlo to vcelku dle očekávání. :photo: Přesto ji jejich spolehlivost a výkony, které jsem nedávno shrnul i zde na fóru, uchvátily. Proto jsem ji podrobně informoval o řadě Baby-G a počítal s tím, že si vybere něco z nich. Samozřejmě a rozumně trvala na osobním vyzkoušení.

 

V pátek 11. listopadu jsme vyrazili na Svatomartinský košt v Brně, což byla první vhodná příležitost. Z webu oficiálního distributora FAST jsem si tedy vytáhl autorizované brněnské "géčkové" prodejny. Tři byly v centru, takže jsme je s ženou (a naším potomkem) obešli. Jenže ouha! V prvním, v OD Letmo u hlavního vlakového nádraží, G-Shocky neměli. Ale velmi dobře informovaná prodavačka nás navedla dál. Další bylo zlatnictví na ulici Poštovské. Ovšem tak malé, že jsme si s kočárkem netroufli dovnitř. Postup tedy byl: já dovnitř, nalezení G-Shocků, nalezení Baby-G, návrat na ulici, předání informací ženě. Žena dovnitř, za chvilku zpět, že nemůže najít ty Baby-G. Já dovnitř, ukázání pozice Baby-G přes výlohu. Žena dovnitř, zevrubné prohlížení, návrat ven a oznámení, že nelíbí. Pokračovali jsme tedy k poslednímu obchodu v centru, který je na Běhounské. Jenže. Pokud byla předchozí prodejna malá, tak tahle byla doslova kapesní. Ale požadovaná Casia měli ve výloze. Některá se líbila, ale manželka bez kočárku nechtěla dovnitř. Výsledek - pojedeme do některého z obchodních center, kde jsou velké prodejny a lépe zásobené.

 

Následně jsme se tedy stavili v OD Futurum, kde je prodejna Planeo Quick Time patřící přímo FAST ČR. U vchodu do centra nebyl plánek, proto jsme se rozdělili, abychom co nejrychleji propátrali prostor. A vskutku, za chvíli přišel úspěch. Prodejna slušně dostupná i zásobená. Manželka si nejprve prohlédla a vyzkoušela množství Baby-G, ale potom přišlo překvapení, když hmátla po drobných G-Shock. Ještě proběhlo nějaké to srovnávání, design, barvičky a tak, ale výsledek byl po výše popsaných peripetiích nakonec jasný. K Vánocům tedy obdrží modro-černé Casio G-Shock AW-591-2A:notworthy:

 

Přikládám pár foto a přeji pěkný den.

post-12734-0-87062100-1479739015_thumb.jpg

post-12734-0-90075400-1479739028_thumb.jpg

post-12734-0-16036700-1479739042_thumb.jpg

post-12734-0-06743500-1479739054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas bude testování s krví vlastní i cizí? :D

 

Ne, vážně, hodinky do práce jsou to bez diskuze fajn, ale pokud je chce mít na ruce i při zákrocích, je třeba je hodně často udržovat, v členitém pouzdru Casií ze spodní strany může být docela slušná zoologická zahrada. Mluvím z vlastní zkušenosti, v době před Chronomagem jsem nosil jedny Géčka deset let... a teprve po pěti letech mě napadlo je kolem dýnka vyčistit (když jsem je nesl na výměnu baterie). Dost jsem se tehdy vyděsil, chybělo málo a vznikl tam inteligentní život :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas bude testování s krví vlastní i cizí? :D

 

Ne, vážně, hodinky do práce jsou to bez diskuze fajn, ale pokud je chce mít na ruce i při zákrocích, je třeba je hodně často udržovat, v členitém pouzdru Casií ze spodní strany může být docela slušná zoologická zahrada. Mluvím z vlastní zkušenosti, v době před Chronomagem jsem nosil jedny Géčka deset let... a teprve po pěti letech mě napadlo je kolem dýnka vyčistit (když jsem je nesl na výměnu baterie). Dost jsem se tehdy vyděsil, chybělo málo a vznikl tam inteligentní život :)

 

Dobře napsáno. Ano, tohle je v daném případě důležitá podmínka úspěšného a bezpečného provozu. Co vím, tak na sály si hodinky brát nesmějí, ale třeba příjem pacientů na ARO bývá občas divočinka a zásahy při resuscitaci taky. A spolehlivé měření času je přitom kriticky důležité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...