Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U nás je to tak různě. Jeden vyšší manager přes strategic planning nosí Maurice Lacroix Pontos Chronograph, kreativní ředitel má několik kousků Certin - sice quarz, ale vkusný. Kolega arťák má velmi hezké Tutimy, pilotky a nejhlavnější boss má nejčastěji na ruce Breitling for Bentley. Pak jsem ještě zahlíd u jednoho managera A. Lange & Son. Víc si rukou kolegů nevšímám :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tak různě - Primky, vintage Omegy, Fortis Flieger Chronograph dle nálady a situace. Bezprostřední šéf má Breitlingy Cockpit či jak se to jmenuje. Nejvyšší šéf Submarinery GMT v Pepsi barevné versi a několik vintage hodinek (co si pamatuju, tak Omega, Fortis, Longiness).

 

Mezi kolegy jsou asi nejběžnější "lepší quartzky" - tj. například chronography Festina, vyšší modely od Citizen, najdou se i Seika. Mladí a dynamičtí pak mají Swatch nebo různé Fossil či CK nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je jedna zajímavost. Jeden z členů top managementu nesundá z ruky Prim sport II humberto včetně origo plastového řemínku. Musím říct, že když mu vykouknou z pod manžety košile a drahého obleku, je to bomba :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj Ředitel má Prim Orlík a plus si udělal radost a koupil si zlaté Tissoty, nějaká speciální edice odhaduji tak kolem 60K, jsou docela pěkný, hodně decentní, ale na můj fkus malý průměr.

Dva kolegové mají Breitling Headwind a BlackBird, zbytek quartzový ekl, jeden dokonce falešný Tagy Carrera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vetsinou O&W, kolegove Casio, Swatch, Timex.

Sefove... mam jich vic, takze poporadku:

sef cislo 1: noname (nevim, co nejake plastaky) quartz - pro zajimavost: ma tak ctvrt mega mesicne...

sef cislo 2 (UK): TH Link quartz

Sef cislo 3: sberatel, mj. Rolex Air King, Omega DeVille, Rolex Subm.

Vrchni boss delivery centra ma nejake Breitlingy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulé práci jeden kolega nosil Breitling Navitmer a občas Patek Philipe:-) Můj bývalý šéf pak nějaké velmi tenoučké Švýcary na ruční nátah.. (bohužel si už nepamatuji značku). Já jsem tou dobou nosil Seiko Samurai. Zbytek lidí quartzky nebo digitálky.....

 

V současné práci - teď nosím Stowy, kolegové quartzky (CK..atd..)...už jsem jim udělal hodinářskou osvětu, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulé práci jeden kolega nosil Breitling Navitmer a občas Patek Philipe:-) Můj bývalý šéf pak nějaké velmi tenoučké Švýcary na ruční nátah.. (bohužel si už nepamatuji značku). Já jsem tou dobou nosil Seiko Samurai. Zbytek lidí quartzky nebo digitálky.....

 

V současné práci - teď nosím Stowy, kolegové quartzky (CK..atd..)...už jsem jim udělal hodinářskou osvětu, tak uvidíme.

 

U nás je to tragédie - nad sebou mám už jen jednoho - GŘ ten má aspoň titanové Tissoty se safírem, ale bohužel Quartz - ostatní mají buď nic nebo Quartz, hrubě převládá značka Casio. Asistentku jsem naučil nosit hodinky já - aspoň střídá Swatchky. Já to střídám podle barvy košile, kravaty nebo podle příležitosti.. zatím mám pořád víc hodinek než dnů v měsíci, takže s tím není problém. Tedy kromě jednoho většinového akcionáře, který se svými pozlacenými Tissoty za 10k trpí depresí z toho, že mám pokaždé jiné hodinky. Naštěstí zjistil, že jsou často staré a mechanické, takže asi na kvalitní nemám a to ho uklidnilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nas nejvyssi ma krasne bile Rolex Yacht-Master (ta vygravirovana luneta vypada uzasne). Jeden z majitelu ma pak nejake chronography od Longines. U obchodniku jsou zase popularni Tissot.

 

Muj primy sef si na me doporuceni koupil G-Shocky od Casia. Na outdoor jsou podle me idealni a jednim z jeho pozadavku bylo nekolik budiku. Je s nima nadmiru spokojeny. Mi dalsi kolegove jsou taky outdoorovi, ovsem u nich to vyhraly Tiemex IronMan.

 

U ostatnich se na ruce moc nedivam, vetsinou nosi jen smejdy z velke Ciny.

 

PS: Ted me doslo, ze se na cizi zapesti zas tak moc nedivam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já (seřazeno podle obliby): Oris TT1 Regulateur, Poljot International Baikal, Seiko Arctura Kinetic Titanium, Tissot Heritage limited (COSCH certifikát), vintage Longines Ultronic, Steinhart GT silver, Zodiac SeaDragon dual time quartz, Epos 3332, Poljot International Red October limited, sem tam Primky ze sbírky (hlavně televizky).

Na cestě mám vintage automaty od Longines, co mi vydražil Kubson (vypadají stejně jako Primky televizky, ale mnohem líp :)

 

Jednatel společnosti: docela hezké automaty Mido (jednoduchý černý číselník, černý datový věnec), Festina quartz.

 

Kolega z kanceláře: elegantní automaty Tissot (uvnitř ETA 2824) a brzy bude kupovat Omegy Bondovky.

 

Zbytek kolegů a kolegyň: buď nic nebo quartzový low end (za zmínku stojí zejména rok stará Casia, která jsou ošoupaná, jak 40let staré Primky - ani jsem nevěřil, že i dnes se dělají hodinky jen pochromované).

 

Edit: Málem bych zapomněl na vintage Eterna od :cheers: Grgy :cheers: , které ale zatím nenosím. Nejdříve je pošlu do lázní k Mechanovi :) Ale už jsem jim koupil červený pštrosí řemínek. Vypadají na něm zajímavě.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Šéf jsem já a moji zaměstnanci smí nosit pouze mechanické hodinky (z nichž většinu jsem jim prodal sám) nebo nic. Jenom moje asistentka může nosit, co chce, trošku se jí bojím.

:lol2: :lol2: :lol2: ........................

 

..........................já už 14 dní nosím G shocky a mám pocit,že už se z toho nevyhrabu :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mé bývalé práci nosil generální ředitel i jeden z majitelů obyčejné no-name plastové digitálky. Nosili je i na obchodní jednání, prostě všude. Příjem toho ředitele byl měsíčně okolo 250tis, majitelův si ani netroufám odhadnout :huh:

 

Jinak všichni okolo mne nosí levné quarzky, krom jednoho kolegy, který mi dělá radost tím, že nosí "kosmonautické" Fortisy :P

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosím povětšinou Vostok K-3-Submarine a jsem i přes časté kritiky velmi spokojen. Občas vyvenčím po dědovi památeční Prim cal. 50 a cal. 52, které jsem nechal zrenovovat. Jinak kolegové v práci nosí většinou no-name quarz od asijských prodejců. Jeden má takové ty obrovské Casia, které ukazují vše a i něco na víc. Když jsem se jej zeptal, proč za ně dal tolik peněz, tak mi odvětil, že chodí na tůry do Tater a potřebuje jejich funkce. Tak jsem na jeho hodinkách prubl výškoměr a ukozoval o cca 60 m méně, což mi připadá dost, když bydlím v nadmořské výšce 180 mnm. Vedoucí směny nosí brajtle od černocha z italské pláže za 10 euro. Upadla mu na nich jedna ručička a prasklo sklíčko a kolega se hrozně divil, že s ním v Brně jeden hodinář vymetl dveře po požadavku na jejich opravu. Holt státní zaměstnanci budou vždycky chudí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...