Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U nás pohoda - šéf je šéf , takže Seiko Arctura, vintage Omegy, Zenity, Primky, Silvany atd...

 

Já - to co mi zrovna padne v kufříku do oka - do Seiko, přes Poljoty k Primkám, v případě, že jde do tuhého a vím, že se budu potápět vytahuli qvartzky od Zeonu.

 

Zbytek týmu - qvartz Casio a pak nějaké reklamní a nesmím zapomenout oblíbený nešvar - mobil :suicide_anim:

No - tak to je asi jako u nás, hlavní je, mít v práci někoho, s kým můžeš pokecat o tom, jaké je to krásné, v klidu si natáhnout hodinky a jaké je to krásné, koukat na ty kolečka a šroubky :thumbsup_anim:

Jó - a abych nezapomněl - šéfka, když má dobrou náladu, tak má na ruce Zenithky, tipnul bych si, že obě, šéfka i Zenithky, budou zhruba stejný rok výroby :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak si dnes ráno čtu noviny deník, a dívám se na fotku pana prezidenta a jeho ministra financí, co říkáte na krásné oblekovky pana ministra financí USA, blejsknul jsem to z novin mobilem tak kvalita nic moc, ale rozeznat to určitě půjde, co vy na to??post-1727-1200728835.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak si dnes ráno čtu noviny deník, a dívám se na fotku pana prezidenta a jeho ministra financí, co říkáte na krásné oblekovky pana ministra financí USA, blejsknul jsem to z novin mobilem tak kvalita nic moc, ale rozeznat to určitě půjde, co vy na to??

 

To je dost sila. U ministra financi bych spis ocekaval digosky s kalkulajdou ...

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost sila. U ministra financi bych spis ocekaval digosky s kalkulajdou ...
Hele nediv se, náš guvernér ČNB nosí to samé, nedávno to tady bylo, tihleti VIP přece udávají nové trendy, tak už budeš vědět co vzít na ruku k obleku abys neudělal faux pas :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja do ted mel pouze jedne hodinky a to Skageny 360ltmrw zatim quartz, ktere jsem nosil vsude (to byla moje koupe tesne pred objevenim chronomagu...). Pred tydnem jsem rozbil sklicko a ted lezi doma na policce a cekaji nez je odnesu do opravny. Dlasi hodinky, ktere jsou na ceste z Nemecka - Laco by Lacher STILVOLLES jeste stale quartz.

 

A ted co se nosi u nas ve firme:

Kolega, ktery je na stejne pozici jako ja ma Tissotky quatrz (dostal je jako darek od rodicu ke statni zkousce).

Muj primy nadrizeny ma jednoduche elegantni nejspis quartzove hodinky nejake znacky Adora.

Sef vyroby ma digitalni Timexy Triathlon, pod kosili to vypada minimalne zvlastne :-)

Jeden z techniku kvality nosi modni hodinky Calvin Klein a Pierre Cardin.

IT manager ma Suunto, nevim ktery model.

Reditel firmy nosi porad jen jedne - Longines Conquest.

 

Zbytek nosi mobily, nebo nejake levne hodinky, bud digitalni typu secco a pod. nebo neco cinskeho (Q&Q, Bentime atd.)

post-2534-1201775144.jpg

post-2534-1201775191.gif

post-2534-1201775219.jpg

post-2534-1201775314.jpg

Upraveno uživatelem vadim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

U naás nosí nejvyšší nějaká casia s kalkulačkou nebo timexy (aspoň že tak), kolegové buďto nic, nebo širokou směsici počínaje fake Breitlingů za 10 ojro přes příšerné, ale opravdu příšerné digitálky casio po Q&Q... Nejhorší je, že ačkoliv nejvyššího hodinky "nezajímají", moc dobře ví, kolik stojí značky typu Rolex nebo Omega :thumbsdown_anim: . (Jak bych mu pak vysvětloval kde jsem na ně vzal...? :suicide_anim: )

 

No a já nosím pouze to, co je v podpisu (s vyjímkou Timexů, ty jsou památeční darované, ale došla jim baterka a nějak jsem se za minulých deset let nedostal k tomu, abych koupil novou). Už tak se diví, že když se občas potkáme, tak mám na ruce pokaždý jiný hodinky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
U nás je jedna zajímavost. Jeden z členů top managementu nesundá z ruky Prim sport II humberto včetně origo plastového řemínku. Musím říct, že když mu vykouknou z pod manžety košile a drahého obleku, je to bomba :thumbsup_anim:

 

Ten je teda těžce v pohodě :)

 

Náš šéf nosí nevím co, jinak je to tady více-méně Casio a Swatch quartz, to víte - IT firma. Já samo Prim Sport 2, dneska 2.2 se zelenými indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj šéf (Japonec) má Submarinery, klasický černý s kyklopem. Kupodivu ani k obleku nevypadaj špatně, rozhodně líp než třeba většina béček. Kolega nějaký ana/digi Casia, aspoň dvacetiletý. Mno a já mám momentálně takový lehčí hodinkový vakuum. Ale už brzo, buď Rado Original diver nebo Seiko Ananta, ty základní. Každopádně lidí se stejnejma hodinkama asi ve firmě moc nepotkám:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj přímý nadřízený má Lorus za pár kaček a ředitel Quartz Tissot. A jelikož Quartz Tissot bere jako vrchol hodinařiny, tak se jako odměna za různá výročí a pracovní úspěchy dávaj právě hodinky této značky a typu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jelikož Quartz Tissot bere jako vrchol hodinařiny, tak se jako odměna za různá výročí a pracovní úspěchy dávaj právě hodinky této značky a typu...

 

 

Co tu logiku otočit? Jelikož se Quartz Tissot dávají jako odměna za různá výročí a pracovní úspěchy, v tom objednávaném počtu zbyly jedny i na šéfa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tu logiku otočit? Jelikož se Quartz Tissot dávají jako odměna za různá výročí a pracovní úspěchy, v tom objednávaném počtu zbyly jedny i na šéfa ;)

To on zas neni takovej že by šetřil na nás nebo na sobě. Sobě kdysi koupil "drahý" kvarcky a lidem rozdává levnější, ale stále si myslí že nic lepšího není..(minimálně v týhle cenový kategorii)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj přímý nadřízený nosí Festina TdF, tuším z minulého roku, ale asi 2 roky jsem do něj hučel, že by si měl konečně koupit pořádný hodinky, když už má tu pozici. Vzhledem k tomu, že vybíral podle vzhledu, to ještě nedopadlo tak špatně.

Zajímavější je ale vedení nad ním. Minulý area director hodinky miloval, ale hlavně módní značky (Armani, Diesel, Swatch...), ten současný ovšem nosí Breitling (myslím, že Chrono cockpit ocel/zlato) a Submarinery na gumě, což k obleku nevypadá nic moc, ale jemu je to evidentně úplně jedno.

Já nosil původně Seika SKX007 ke všemu, teď nosím do práce téměř jen Hamiltony, přece jen to k obleku vypadá lépe než potápky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina kolegů a kolegyň má mobil :thumbsdown_anim: Pár kolegů quartz casio, quartz Seika nebo ana/digi Casio Edifice. Jednomu kolegovi odešly ana/digi hodinky a tak jsem mu zajistil Seiko 5 :thumbsup_anim:

Šéf má nějaké no-name zlacené quartz a na koženém pásku nerezovou sponu. Jeho šéf Citizeny řízené radiem s hodně subciferníčkama.

 

U starších (65+) se občas najdou Primky.

 

edit: a taky se najdou lidé, kteří nosí quartz Omegy bondovky (firma je věnovala jako ohodnocení práce)

 

a brácha, který je ve vedlejší kanceláři, nosí titanový Seiko chronograf (dostal ho k promoci - musím nějak šířit virus :lol: )

 

a v poslední době se rozmohly hodinky značky Meoris

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj šéf má docela dobrej vkus a je vidět, že má hodinky rád. OP, Zenith, nějaký Fortis atd., ale viděl jsem u něj i Seiko Monster, to asi aby dokázal, že i chudší lidé než je On, jsou mu svým způsobem blízcí. Kolegové pak mají Archimede, Hamilton, Seiko nebo Accutron - většinou jim je vnutí šéf a pak kontroluje, jestli je nosí. Máme ho ale všichni rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj šéf má docela dobrej vkus a je vidět, že má hodinky rád. OP, Zenith, nějaký Fortis atd., ale viděl jsem u něj i Seiko Monster, to asi aby dokázal, že i chudší lidé, než je On, jsou mu svým způsobem blízcí. Kolegové pak mají Archimede, Hamilton, Seiko nebo Accutron - většinou jim je vnutí šéf a pak kontroluje, jestli je nosí. Máme ho ale všichni rádi.

není u vás místo? chtěl bych pro Něj pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je to podobný jako v práci u Milise, šéf má taky vytříbený vkus a několik kvalitních mechanických hodinek, které citlivě volí dle oblečení a příležitosti. Zaměstnanci pak zvolna vyhazují šmuk a čínu a tíhnou alespoň k hodinářským značkám v quarzu, vyjimečně i k mechanice. Jinak je šéf taky oblíbený, pokud si teda zrovna nepobrukuje "it's time to say goodbye" s pohledem upřeným na pracovní kolektiv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...