Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

Návštěvník SukHoi
U nás je to podobný jako v práci u Milise, šéf má taky vytříbený vkus a několik kvalitních mechanických hodinek, které citlivě volí dle oblečení a příležitosti. Zaměstnanci pak zvolna vyhazují šmuk a čínu a tíhnou alespoň k hodinářským značkám v quarzu, vyjimečně i k mechanice. Jinak je šéf taky oblíbený, pokud si teda zrovna nepobrukuje "it's time to say goodbye" s pohledem upřeným na pracovní kolektiv.

taky se u vás ve volných chvílích střílí z pistole na hajzpapír ? - jako u Milisů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil

Já to mám podobně jako Milis a Viktor. Šéf je skvělý člověk, skromný, inteligentní, tolerantní, se smyslem pro humor. Jen ty hodinky pořád střídá, jsem zvědavý, u čeho skončí. Viděl bych to na UN nebo GS, ale jeho poslední objev je MIH (tady hezká animace).

 

standard.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf jsem já a moji zaměstnanci smí nosit pouze mechanické hodinky (z nichž většinu jsem jim prodal sám) nebo nic. Jenom moje asistentka může nosit, co chce, trošku se jí bojím.

 

Můj šéf má docela dobrej vkus a je vidět, že má hodinky rád. OP, Zenith, nějaký Fortis atd., ale viděl jsem u něj i Seiko Monster, to asi aby dokázal, že i chudší lidé, než je On, jsou mu svým způsobem blízcí. Kolegové pak mají Archimede, Hamilton, Seiko nebo Accutron - většinou jim je vnutí šéf a pak kontroluje, jestli je nosí. Máme ho ale všichni rádi.

 

Milisi, máš kliku, žes tehdy zapomněl to heslo. Si to vem, kde bys takovýho skvělýho šéfa hledal ... :speak_cool:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Nas je to tak ze muj primy sef nosi hole ruce, nas nejblizsi reditel ma Omegy a generalni si konecne koupil taky Hodinky a ma Tagy. Jinac kolegove nic moc (casia, timex) az na jednoho a ten ma Certina DS (quartz), jo a nesmim zapomenout na jednoho kolegu ktery ma automaty MIYOKO ktere jakoby vypadli z oka Seiko 5 vcetne toho loga s petkou.

 

kolegove z jinych provozoven ani nevim jen jeden co drive delal hodne ve svete ten ma pry slusnou zasobu snad i Pateky, ja ho videl jen s Invictama (na sportovne-chlastaci akci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sef nosi QQ (nebo jak se to jmenuje), kolega ma MM skeletony a ja stridam to co mam v podpisu podle nalady a obleceni

Můžeš mi prosím poslat katalog Marina Militare a Parnisu, jak to nabízíš na své stránce na kterou odkazuješ ve svém podpisu? Opravdu bych ty katalogy rád viděl. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že naprostá většina lidí vydoko postavených si nechá doporučit hodinky aby byli IN, ale ve skutečnosti neznají o tom co mají na ruce vůbec nic, důležité je, že jsou hodinky pro běžné "smrtelníky" nedostupné. Ještě znám druhou skupinu, které si kupují hodinky aby udělali dojem, nebo dokonce někoho naštvali a klidně si koupí fake. U nás šéfové nosí hodinky celkem běžné, na nic si nehrajou. Řada bohatých lidí stejně nerozliší Omegy od Rolexů pokud na nich není logo s nápisem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Můžeš mi prosím poslat katalog Marina Militare a Parnisu, jak to nabízíš na své stránce na kterou odkazuješ ve svém podpisu? Opravdu bych ty katalogy rád viděl. Díky.

já myslel, že špatně ti už bylo ve středu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj šéf má zlaté Tissotky, vůbec jsem nevěděl, že něco takového dělají, až když jsem je u něj viděl, tak jsem je pak hledal a zjistil, proč mají tak přirozeně zlatou barvu ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Můj šéf má docela dobrej vkus a je vidět, že má hodinky rád. OP, Zenith, nějaký Fortis atd., ale viděl jsem u něj i Seiko Monster, to asi aby dokázal, že i chudší lidé než je On, jsou mu svým způsobem blízcí. Kolegové pak mají Archimede, Hamilton, Seiko nebo Accutron - většinou jim je vnutí šéf a pak kontroluje, jestli je nosí. Máme ho ale všichni rádi.

 

 

U nás je to podobný jako v práci u Milise, šéf má taky vytříbený vkus a několik kvalitních mechanických hodinek, které citlivě volí dle oblečení a příležitosti. Zaměstnanci pak zvolna vyhazují šmuk a čínu a tíhnou alespoň k hodinářským značkám v quarzu, vyjimečně i k mechanice. Jinak je šéf taky oblíbený, pokud si teda zrovna nepobrukuje "it's time to say goodbye" s pohledem upřeným na pracovní kolektiv.

 

 

Vy musíte mít úctyhodné šéfy. Je to asi radost pracovat s někým tak moudrým a laskavým, jakými se jeví ve vašich očích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Můžeš mi prosím poslat katalog Marina Militare a Parnisu, jak to nabízíš na své stránce na kterou odkazuješ ve svém podpisu? Opravdu bych ty katalogy rád viděl. Díky.

Já si toho nevšiml, tos mě nemohl upozornit dřív?

 

Odkaz na katalog jsem smazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...