Přejít na obsah

CITIZEN AT8011-04E


jaho

Doporučené příspěvky

Taky jsem zastáncem koupit náramek a pak dokoupit řemen.

Doporučovaný model od JanaNovaka bych já osobně nedoporučoval - nedávno jsem tady na fóru četl příspěvky o problému s nastavením času pro jiné časové pásmo než je na hodinkách ve volbě tj. USA+LON a zároveň přijímat RC signál.

Ale to ať si každý dohledá nebo ověří sám, já jsem to pochopil tak, že to je jistý problém - nikomu můj názor nevnucuji, nepřesvědčuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam kalibr E650, tudíž příjem DCF77 z Německa a automatická změna letního času (tu lze vypnout, takže kdo žije v UK, tak dá pro letní čas OFF a hodinky pak ignorují časový posun - na synchronizaci času to samozřejmě vliv nemá). Přece jenom ti Japonci nejsou na budku, aby si s takovým triviálním problémem neporadili :) Stačí číst manuál, strana 31, poslední odstavec http://www.citizenwatch-global.com/support/pdf/e650/e.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v tomto případě jsou ale čísla bez užitku (nemají lumi), ale to je samozřejmě věc vkusu. Co se týká výměny, tak když máš aspoň obyčejný vystěžejkovač a nejsi úplné dřevo, tak to zvládneš :) Taky je otázkou, jak dlouho tě to bude bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...