Přejít na obsah

Happy new years from Paris


Jecko.fr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Většinou nejsem k nováčkům příliš militantní, ale tenhle způsob mi příjde teda fakt trochu drzej ... myslím, že jsou i jiné způsoby jak buď dosáhnout 50-ti příspěvků a nebo nabídnout něco k prodeji....

 

Jak prosím Tě...? To mám přispět do diskuzí, kterým "nerozumím"... a potají se pokusit nasbírat 50? Takhle je to křišťálově jasné... že už to křišťálovější být ani nemůže, jak říká Standa Gross.

Upraveno uživatelem lubik2004
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jak prosím Tě...? To mám přispět do diskuzí, kterým "nerozumím"... a potají se pokusit nasbírat 50? Takhle je to křišťálově jasné... že už to křišťálovější být ani nemůže, jak říká Standa Gross.

dal jsem Ti křišťálový BAN na 7 dní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal jsem Ti křišťálový BAN na 7 dní ;)

Dobře jsi udělal, na tohle už člověk fakt nemá slov, jak už někdo psal výše, lze to udělat elegantněji a mnozí to tak dělají. Třeba (jestli jsem to dobře pochopil) požádají nějakého zasloužilého člena s pomocí v sekci prodej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by lepsi ty smajliky vsechny smazat? Myslim, ze tri stranky smajliku jsou zbytecny ;) Tohle chovani bych banoval taky natvrdo, protoze jinak tady muzou byt vsechny vlakna zasrany 40-ti smajlikama a pak aby se v tom prase vyznalo.. :crying_anim02:

 

Klidně bych to tu nechal a ještě bych na to umístil odkaz do fora Novinky a upozornění - aby se vědělo co neprochází ;-)

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Toto bude medzinarodny škandal :giljotiini:

 

Doufám, že jsi to v mladické nerozvážnosti nemyslel vážně :D .

 

 

 

To lubik2004 -

stačil by jediný smajlík, a to tenhle :withstupid: , po dobu křišťálového banu :lamo: :D doporučuji 5x denně :wallbash: .

 

Ještě na okraj, týdenní ban je dostatečný trest, když jsem banána dostal já, tak mi bylo bez chronomagu docela slušně krušno, samozřejmě záleží na stupni závislosti .

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

×
×
  • Vytvořit...