Přejít na obsah

Pojdme venovat hodinky nasemu letci RAF


TOMASS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Omlouvám se, že vám do toho kecám, ale už na ten řemen nic nedávejte. Pilotní řemen s kontrastním prošitím je výrazný sám o sobě. Když na něj dáte iniciály a nevím co dalšího, bude to kolotoč jako panerai řemeny. Ještě vypadá dost macatě, a pokud to není super měkká kůže, bude trochu neohebný, tak aby se pánovi pohodlně zapínal. Ony ty ruce v tomhle věku nemusí být už nejšikovnější. A sami dobře víme, jak se někdy trápíme s novým, tuhým řemenem.

Pardon, nemyslím to jako vysírání

amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne remenu, at ma Beeman vcas jasno :)  kdyz zkusim shrhout nase vstupy - tak lehce prevazuje nazor, ze inicialy v tom decentim duchu jak zde ukazal a na tak nenapadnem miste - poutku - muzou byt, toho si vsimne jen ten kdo to bude zkoumat velmi zblizka v ruce a majitele muze hrat personalizace daru....resp remenu:) kdyz si vezme bryle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si můžu dovolit zvolat: Král je nahý. Ten řemen je sám o sobě moc hezkej ale k těm hodinkám se vůbec, ale vůbec nehodí. Je na ně neproporčně tlustej, má moc výrazný prošití a i špatnou barvu. Sorry. 

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,hádám se všude,tady taky a už jsem se hádat nechtěl,ale paní Zmizík má pravdu.Tendle řemen nepasuje.Tvar dobrý,prošití taky,ale ne hnědej,tak tlustej  a bílý prošití.

Je to přece jen pro staršího pána a nový módní směry by se mu nemusely líbit...Sorry,hoši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poho, skoda, ze jste to nerekli driv ;-) je to bohuzel takovej muj styl, nemuzu si pomoct :-D

ale v realu to pusobilo paradne.

 

vubec neva, jenom je blby, ze v tejdnu budu na tom s casem prachbidne, tak nebudu radeji nic slibovat, ale pokusim se jeste vyrobit reminek dle vasich predstav. jenom bych poprosil, kdybyste ty predstavy zhmotniili, resp. konkretizovali :-) 

vim, ze je zapetdvanact, ale co se da delat

 

Tomassi, kdyz tak mi ho nekdy hodis na Andela, nebo se pro nej nekde stavim, mam na nej zajemce ;-)

 

diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beemanovi velké díky že si našel čas a udělal řemen a taky že zařídil takový paradni ateliér na jejich focení;-)

není asi řemen ten který by se zalíbil všem... Já mám třeba podobný odstín....

 

Tak chlapi jak teď dál? Navrhněte prosím něco ze skladových zásob strapshop,apod. Asi chceme něco civilního? Nebo kožené dvojdílné nato? Nějaká tmavějsi hneda?

 

Ispiraci lze najít v Raf vláknu limitky,tam je hodně fotek remenu...

 

Rád bych k Rafkam nějaký měkký pohodlný remen,ten origo je hodně tuhej, na tom bych to nerad daval...

 

PS:ac hodně vysokej,tak velmi poddajnej je to řemen,až se člověk diví,kde Beeman sehnal tak pěkně vycinenou kůži;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve strapshop vlaknu navrhuje Baker treba tento velmi pohodlny....je tlustsi

http://www.nosime-hodinky.cz/campagnolo-bolzano-mekoucky-tloustik/

v rafkach jsem nasel treba tento HIRSCH Lucca,ten je zase tenci...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/77426-davosa-pilotky-raf/?p=1808572

Upraveno uživatelem TOMASS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...