Přejít na obsah

sraz Jeseníky VOL. II


tommas4

Doporučené příspěvky

Tome jak to u vás vypadá s lyžařskou školou? Mám objednat děti radši s předstihem?

Omlouvám se, našel jsem dotaz až teď, stačí to řešit na místě, dám jim avízo a tady ti řeknu na koho se obrátit.

 

 

 

Ahoj

Řeším problém. Odešel mi motorek u ostřikovačů a obávám se, že mi to v servisu nestihnou do pátku opravit. A bez ostřikovačů bych těch 2 x 400km nerad absolvoval. Nevešel bych se k někomu z Prahy do auta - já plus syn?

Díky

 

Kdyby náhodou nic nevyšlo, sednete na vlak Praha - Olomouc,

tam přesednete na novou regionální přímou linku Olomouc - Kouty nad Desnou a tam vás vyzvednu a dovezu nahoru na kopec. Je to docela pohodlný, jen jeden přestup a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 196
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bohužel se musím škrtnout, chřipka řádí i na Vysočině. Škoda, příště....

 

 

tommas4

Maxel
Kostra
Juraj11
long
Lukyn63
Radek124
Roura74
Honza.Manta + syn
Rolas + přítelkyně
Sborez (rodinu prověřím - žena + 2 děti)
Sphinxx
Melly
TomCZ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po mírném zbrchání ze včerejšího diaré a úspěšném otestování nosiče lyží jsem s hrůzou zjistil, že doma začal potupně vrhnout i synátor :sick01: 

Jestli to tímhle tempem půjde dál a místo zlepšení zítra odpadne i dcera a nebo drahá polovička, zbudu na tom rodinném pokoji sólo... :frusty:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

u nás byl naprosto upřímný a jasný plán přifrčet zítra odpoledne, auto natankované, lyže i bagáž nachystané - ale obě děcka jsou ode dneška oficiálně na hromadě a drahá polovička s nima (zatím do Čtvrtka) na paragrafu...  :crybaby:

Uvidíme jestli se aspoň do víkendu trochu zlepší, ochotné náhradníky momentálně nemám  -_-

Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Tome, trošku nás navnaď aktuálními fotkami, musíte tam teď mít řádně nachumeleno;-)

Což mě přivádí k myšlence, jestli se tam k vám dá normálně vyškrábat autem, nebo mám shánět řetězy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Tome, trošku nás navnaď aktuálními fotkami, musíte tam teď mít řádně nachumeleno;-)

Což mě přivádí k myšlence, jestli se tam k vám dá normálně vyškrábat autem, nebo mám shánět řetězy.

Jj,nahodit nějaké info by neškodilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lukyn63 Hlavně ať nevypiješ všechnu Plzeň. ;-)

 

Bude paráda lyžování na přírodním sněhu. Pokud nepodcení úpravu sjezdovek, jak se občas na Sedle stává.

Kdyby vás někoho náhodou táhla navigace zkratkou ze silnice 11 Sobotín-Maršíkov-Loučná tak pouze pro 4x4. Jinak doporučuju objet přes Petrov nad Desnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové ještě pro info, v pátek po večeři nikam neutíkejte, nachystám nějaké light zobání

jako kousek sýra, sušenou šunku a samozřejmě zeleninu a ovoce když je po těch Vánocích ;)

Na sobotu na večer upeču asi šunku na kosti, k tomu křen, hořčici, čalamádu a pečivo,

co myslíte? Bude nás dohromady nevím kolik, nejsem v kanceláři, asi tak 30 dohromady,

tak to bude takové komornější, ale to je zcela v pořádku.

 

Předběžně - vytáhnu někoho z vás v sobotu na procházku na sněžnicích? Sněhu mraky, vemu vás

jen kousek nahoru na kopec, na úpatí Snězné kotliny, za dva dny se počasí uklidní a tipuju to

na vyjasnění, tak to bude paráda.

Ideálně abych to věděl předem, půjčovna má počítám čtvery sněžnice, zbytek by jsme museli

půjčit pod kopcem, takže ideálně po cestě nahoru ať pro ně v sobotu neletíme extra dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...