Přejít na obsah

sraz Jeseníky VOL. II


tommas4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 196
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové ještě pro info, v pátek po večeři nikam neutíkejte, nachystám nějaké light zobání

jako kousek sýra, sušenou šunku a samozřejmě zeleninu a ovoce když je po těch Vánocích ;)

Na sobotu na večer upeču asi šunku na kosti, k tomu křen, hořčici, čalamádu a pečivo,

co myslíte? Bude nás dohromady nevím kolik, nejsem v kanceláři, asi tak 30 dohromady,

tak to bude takové komornější, ale to je zcela v pořádku.

 

Předběžně - vytáhnu někoho z vás v sobotu na procházku na sněžnicích? Sněhu mraky, vemu vás

jen kousek nahoru na kopec, na úpatí Snězné kotliny, za dva dny se počasí uklidní a tipuju to

na vyjasnění, tak to bude paráda.

Ideálně abych to věděl předem, půjčovna má počítám čtvery sněžnice, zbytek by jsme museli

půjčit pod kopcem, takže ideálně po cestě nahoru ať pro ně v sobotu neletíme extra dolů.

 

 

Kdyby se šlo na sněžnice odpoledne, tak bych i šel. Dopoledne bych chtěl lyžovat, než sjezdovka bude rozbitá.

Sněžnice si vezmu svoje.

 

Pravděpodobně to vidím stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych uklidnil řidiče tak:

 

dálnice na Olomoucku jsou ok

 

 

okreska pod kopcem (Velké Losiny) taky ok

 

 

cesta na kopci v hustým sněžení taky v klidu,

silničáři to tady mají namakaný, kamiony taky jezdí

v pohodě přes kopec

 

 

no a okolo baráku to jistíme my se Zetorem horal system ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, bohužel se musim přidat k odpadlíkům, nakonec nedorazíme. Žena má od nového roku zdravotní potíže (obden migréna) a dnes jí doktor cestu nedoporučil - riziko, že jí to tam chytne je vysoké. S*re mě to, moc jsme se těšili. Užijte si to a házejte fotky do vlákna, alespoň budu tiše závidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mytí rukou by měly zvládnout všechny hodinky... :)

Jsem určitě pro, tak do dvou počítám že se budeme se ženou točit v restauraci,

takže procházka tak 3 hodiny znamená návrat za šera ale už po pěkné cestě do areálu,

vemu čelovku a baterku pro sichr a návrat pěkně před večeří. Ideální.

Tome na sněžnicích jsem nikdy nebyl, ale rád bych to s vámí zkusil.Hlavně ať jde třeba Dávid, aby mě mohl nosit :-)))

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, bohužel se musim přidat k odpadlíkům, nakonec nedorazíme. Žena má od nového roku zdravotní potíže (obden migréna) a dnes jí doktor cestu nedoporučil - riziko, že jí to tam chytne je vysoké. S*re mě to, moc jsme se těšili. Užijte si to a házejte fotky do vlákna, alespoň budu tiše závidět.

Škoda Maxeli. Hlavně ať je paňmáma v pořádku. Kup jí od Nutrendu ampule magnézia. Jmenuje se to magneslife. Moje žena má brutální migrény a tohle je jediný co zabere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda Maxeli. Hlavně ať je paňmáma v pořádku. Kup jí od Nutrendu ampule magnézia. Jmenuje se to magneslife. Moje žena má brutální migrény a tohle je jediný co zabere.

Bohužel, tohle vše již vyzkoušeno, bez valného účinku. Jediné, co po rozjezdu migrény téměř jistě zabere je dávka eletriptanů ve formě prášku Relpax. Prodává se v balení se dvěma pilulemi na platíčku za bratru necelé 4 stovky. Pojišťovna to nehradí a na světě to vyrábí jediná firma, takže monopol (mebo migropol?) jaxviňa. Nekup to! Jsou dny, kdy tam jeden lupne v noci a druhý odpoledne. Už nevíme co s tim... Ale to je na jinou debatu. Hezky se tam bavte a dejte si do čumáku i za mě/nás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxeli, možná ti můžu poradit s tou migrénou. Ale...

Pamatuji si, že to kdysi řešila jedna kamarádka. A nakonec našel řešení veterinář, ke kterému chodila s kočkou. Jednou si stěžovala, jak jsou ty prášky drahé a on v záchvatu altruismu sedl k počítači a podle účinných látek v tom léku našel adekvátní náhradu v nějakém léku pro zvířata. Balení po 100 ks za pár korun. Nevím, zda to byl právě ten lék, co bere paní, ale také to bylo baleno po 2ks. Tak to možná stojí za pokus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JaRooN: Zní to sice lehce bizarně, ale my už asi zkusíme cokoliv - kdyby sis vzpoměl na název toho léku, hoď mi to pls do SZ.

Dneska když jsem zkoumal chemický vzorec Relpaxu (C22H26N2O2S), napadlo mě že na tom musí být hovno to vyrobit, ale asi to vidim jako Hurvínek válku a tak jednoduché to nebude :D

/OT over/

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...