Přejít na obsah

Kde koupit seika


vojtamalenak

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam v planu koupit skx009k2, ale v cesku jsou budto uplne pryc nebo za moooc penez, tak bych byl rad kdyby mi nekdo poradil, kde koupit levne a dobre... a nejlepe v eu at se vyhnu clu. Nasel jsem jedny uk stranky, ale nenasel jsem zadne recenze. Jsou to tyto

seiko-citizen-orient-direct.co.uk

Pokud s nimi ma nekdo zkusenosti, necht mi je prosim sdeli. Dekuji at ziji seika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já bral pepsiny už dvakrát ze skywatches a vždy cajk... poslední dobou byly dost vyprodaný, pak kvůli hysterii s želvama vyletěly cenově dost nahoru, ale teď koukám, že je mají a jsou zase za slušnej peníz. Nevím proč ale nejde mi vložit odkaz, ale na gumě je tam mají za 162 babek

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, ted jsem objednal z hodinkar.cz za 6k... tak jsem zvedav.. dostupnost sice do tydne, ale to nevadi.. ja si pockam...

 

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk

to bys je tu ze Singapuru nebo Japonska měl asi i dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vlastně to jsou ty za Singapuru,ale dražší?....

Drazsi o par stovek a zaruku uvadi dva roky... tak co... mam to alespo v cr. A kdyby se neco pokazilo a nevyresila by to reklamace, tak to soupnu prokopovi a brozovi ( dobri kamaradi meho otce) a ti se s tim poperou... takze tak nebo tak z toho strach nemam... ale chapu ze ofiko distribuce hreje u srdicka...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...