Přejít na obsah

Kde koupit seika


vojtamalenak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

V ruce jsem ho nemel, ale urcite podobne jako jubilee plechove koncovky i spona.

Ano, teď jsem se k tomu zrovna dočet, že je to plechařina nevalné kvality. Tak asi prikoupim ten super oyster, gumu neupotřebím, tak objednam hodinky na jubilee a jubilee půjde do prodeje

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo skx007 na jubilee umím sehnat, ty jsou všude, ale jde mi o verzi s oyster tahem

V čr nikde origo na oysteru . 

Zahraničí např. https://www.longislandwatch.com/Seiko_SKX007_Divers_Automatic_Watch_p/skx007-so.htm 

Oyster tah je ze strapcode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Scháním pro ženu jeden model který nemuzu nikde sehnat..za každou naději ke koupi budu vděčen..jedna  se o  : 

Seiko Chronograph Purple Dial Ladies Watch SNDW51P1.

 

http://dive-watch-connection.com/shop/en/seiko-watches/7780-seiko-sndw51p1-ladies-chronograph-watch-sndw51p-sndw51.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Prosím o radu... Hledám kde na internetu koupit SKX007J + černé/šedé želvy "J", poradáte kde koupit kromě creationwatches? Díky

Nějakej extra důvod proč "J"?? Ceny SKX v ČR jsou bezkonkurenční i u oficiálních prodejců.

Krom toho že na směnu dohlížel v lowcostové zemi Japonec rozdíl od "K" nebude....

Podle zdrojů na internetu se hodinky pod cca 900USD v Japonsku nevyrábějí, protože to nedává ekonomický smysl. A všechno levnější jako made in Japan je pouze výrobek splňující legální kriteria japonska na toto označení, kdy je továrna pod dohledem japonského personálu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...