Přejít na obsah

Kde koupit první omegy.


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

 

jak už to bývá po pár letech pokukování jsem se rozhodl pro svoje první "opravdové" hodinky.
 

Od svých 15ti let jsem snil a potají pokukoval po Omegách. Teď přišla ta správná doba, kdy mi je 22, mám skvělou práci a chtěl bych si ke konci roku udělat radost.

Dívám se po Omega speedmaster Moonwatch - 311.30.42.30.01.005 a chtěl bych vás poprosit o radu.
Chtěl bych vědět kde hodinky nejlépe koupit. Pročítal jsem fórum a moje resumé - vyhnout se skoro všem butikům v ČR a to hlavně Hanákovi, ale i Duškovi. Řeknete mi tedy prosím, kde se po hodinkách dívat? Protože to mám kousek do Rakouska, připadá v úvahu Vídeň?

 

Jak je to s cenou? Vím, že bude víceméně všude stejná, ale narazil jsem tu i na názory, že někdě se dá jít až o 10% dolů a slevu dávají i při platbě v hotovosti.


Díky moc za všechny rady, doporučení i připomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V Bratislave (Aupark - WOW) som dostal zlavu 13% z MSRP

Ja tusim cca 20% na omegy AT...treba skúsiť nahodiť cenu, zamavat peniazmi a..uvidi sa. V mojom prípade môj cenový návrh akceptovali, aj keď som to nečakal a dosť ma to zaskočilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tusim cca 20% na omegy AT...treba skúsiť nahodiť cenu, zamavat peniazmi a..uvidi sa. V mojom prípade môj cenový návrh akceptovali, aj keď som to nečakal a dosť ma to zaskočilo :)

A to jsi jim řekl "dám vám max tolik a tolik"? Nějak si to nedokážu představit smlouvat o hodinkách jak na tržišti :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tuzemskeho AD si je vyzkousej a pak si pro ne zajed do rajchu, nebo je vezmi u nekoho spolehliveho pres net. Tedy pokud nevyzadujes "osobni servis", ktery si ale AD ceni zhruba na 1/4 - 1/3 ceny hodinek (to je o kolik je to drazsi oproti netu napriklad), co jsem zatim vypozoroval. To uz je lepsi ty prachy rozhazet s nemravnejma zenstinama, nebo za ne jet na dovolenou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud Ti nesejde na tom, kolik za ne das, tak to jedno urcite je :-)

Tak určitě bych rád ušetřil. Co jsem se díval, tak se cena pohybuje v rozmezí 100-120tisíc. Kdybych se dostal pod 100, nedej bože na 90, tak jsem nadšenej, ale je mi jasný, že lidí jako jsem já je milion a nikdo na ně nečeká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tusim cca 20% na omegy AT...treba skúsiť nahodiť cenu, zamavat peniazmi a..uvidi sa. V mojom prípade môj cenový návrh akceptovali, aj keď som to nečakal a dosť ma to zaskočilo :)

 

Wow, to je fakt super cena. To si bol v oficialnom Omega butiku oproti Stefansplatz, ci? Ak to nie je tajomstvo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem mrkal mezi prvníma. Na fóru jsem se ale dočetl, že ne každý je tam spokojený a hodně často narazíš i na fake od "ověřeného prodejce" co ty na to říkáš?

 

Slovenskí AD posielaju omegy k: http://alexnagy.sk 

 

Doporučuje sa 1x za 5-8r.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...