Přejít na obsah

STOWA Marine Original


Ropucháč

Doporučené příspěvky

Trochu mi na nich vadí ten papírový číselník,ale jinak spokojenost....a kupodivu jdou přesněji než moje nové IWC.

 

 

ake mas IWC?

 

no neviem ake robia cif., napr tieto su uplne bohove /ten remen a tak.../, ale ten cif. je katastrofa podla mna....je to skoda pretoze ten tvar puzdra je fakt super

post-2564-1199384168.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jedině přes web. Ale na Watchuseek je oficiální fórum Stowy a tam je dost fotografií. Jinak se můžeš zkusit domluvit s některými členy, které tato hodinky mají, aby ti je ukázali.

 

Já jsem to tak udělal a nakonec u mě zvítězila Antea KS od Stowy..

 

Špatně rozhodně neuděláš. Na to, za jakou cenu se prodávají jsou neskutečně vymazlené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině přes web. Ale na Watchuseek je oficiální fórum Stowy a tam je dost fotografií. Jinak se můžeš zkusit domluvit s některými členy, které tato hodinky mají, aby ti je ukázali.

 

Já jsem to tak udělal a nakonec u mě zvítězila Antea KS od Stowy..

 

Špatně rozhodně neuděláš. Na to, za jakou cenu se prodávají jsou neskutečně vymazlené

 

 

 

 

 

Dík za info...velmi sa mi pacia,modre rucicky,biely cifernik s ciernym kozenym remienkom...To ma dostalo,zvlast ked mam len diversky,co do obleku moc nie su.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Pro hodně lidí může být problémem malá velikost 35-36mm

 

Nomos Tangomat má 38,3mm (automat).

Stova Marine se mi taky moc líbí, výhledově jsem je chtěl koupit, ale teď mě nahlodal spíš Nomos.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...