Přejít na obsah

hodinky Filippo Loreti


hunackovo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky by se to mohlo jmenovat Pierro Fillipi nebo Fillipo Lunetti případně Chronitto Lunetti. 

Takový hezký hodinky z tržnice za pětikilo pro puboše :)

A tady je pěkný eco - raw - bio - retro  box for collectors. Cena 50 dolarů 

post-39-0-05431100-1481714196_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny argumenty beru v potaz, ale přijde mi divné, že už je to druhý projekt a nikdo se z těch tisíců (nyní už spíš desetitisíců) uživatelů neozval. Kickstarter má validaci projektů a zpětnou kontrolu docela promakanou a vzhledem k povaze toho portálu by pro ně byl obrovslký repúutační problém podpořit nějaký podvodný projekt a neřešit to.

 

Konkrétně tento projekt je snad nejlépe profinancovaný v historii a požadovanou částku aktuálně již přesáhli o 20068% (resp. jsou na 20068% požadované částky). V absolutních číslech jde navíc už o víc než 4mio EUR...a to je hodně peněz a hodně pozornosti...

 

Nezdá se mi možné, že by takto exponovaný projekt byl podvod a nikdo to neřešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že někdo nakupuje levně čínské šmejdy a prodává je dráž s tučným ziskem neznalým laikům, není podvod, ale běžná situace, která se děje ve spoustě oborů. Proč by to měli řešit? V menším či větším se to děje u většiny "značek" hodinek kolem 3-10k Kč.

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že někdo nakupuje levně čínské šmejdy a prodává je dráž s tučným ziskem neznalým laikům, není podvod, ale běžná situace, která se děje ve spoustě oborů. Proč by to měli řešit? (...)

 

No protože by to byl samozřejmě podvod - to co píšeš je v podstatě komplet v rozporu s tím, co propagují oni na své kickstarterové stránce. Jen se mi prostě nezdá, že by mezi těmi cca 25 000 lidmi nenašel nikdo, kdo by to neprověřovat.

 

Zvlášť když i přímo na Kickstatrteru píšou o tom, že je to "The Most Funded Timepiece Project In Crowdfunding History!" ...to spolu s těmi naraisovanými cca 5mio EUR (dohromady za oba projekty) docela přitáhne pozornost i mimo Kickstarter. Samozřejmě tu bylo několik pokusů o různé podvody, ale dost se jich podařilo odhalit ještě před uplynutím deadline/target goalu. 

 

Abychom si rozuměli, já ten projekt nijak neobhajuji a hodinky, vzhledem k popisovaným pochybnostem kolegů, nepodpořím... Už se vlastně "jen" snažím dopátrat nějaké relevantní informace... Kickstarter má za sebou celou řadu vážně skvělých projektů, takže to "že to nejde" není argument...jde ledasco...podvody se ale dějí všude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je to podvod, je to PLP/WLP. Nikto nehovori, ze je to "made in italy", je to iba "italsky dizajn" co je nicneznamenajuci blabol ako slovenska pohostinnost a americky sen. 

 

Kickstarter nema proti comu bojovat, nelegalne to nie je (ako uz spomenul Mitak). Ze sa ludia nezaujimaju je ich problem... kickstarter je marketplace, ktore zije z transaction fees a ovela viac ako nejaka moralna integrita a nazor par desiatok ludi na nejakom fore ich zaujima tych cca 400,000 eur, ktore po skonceni tejto kampane zinkasuju (8%+20c transaction fees).

 

To ze tomu robia podporu na titulke a hajpuju to co najviac je samozrejme, pretoze ak to preberu a zasharuju huffington post, techcrunch, wsj, gizmondo atd a nedajboze to pojde viralne, tak to bude znamenat akurat dalsi novy traffic a dalsie sales (a vo vysledku este vacsi cut pre nich). Nic ine ako peniaze a ziskuchtivost za tym hladat netreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Asi jsem potreboval jednoho Jelinka, abych na toto narazil.... Pokud se ty hodinky prodavaj za 150 ojro kus, ještě to nebude takovej hnus, jako prodávat za 250-300 baterkovy MK...

Jako, je to skoda, ze mlada generace nemá ani sanci se proklikat k opravdovym hodinarskym znackam, ale ted jiz miliardove byznysy klasických "mall watchu" nekde taky zacinaly, a Fossil dle vseho buduje vlastní fabriku primo ve Svajcu...

A taky chápu to rozhorceni zrovna tady, prece se jedna o hodinky, ale musite si uvědomit, jaka je to sorta hodinek, taky vam nevadi zavítat do kramu Tommy Hilfiger a vysolit přes 2 litry za blby triko s limeckem, přitom vezte, ta finalni cena a ciste naklady na vyrobu toho kousku jsou IMHO ve stejnem pomeru jako u těchto "hodinek", no a taky si místo toho nenechavate sit obleceni... třeba je to pritazene za vlasy, ale jak muzu vedet, zda na foru "baumwollemag.de" zrovna se v podobnem duchu nenese diskuse na téma hadru... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že takový hodinky za 150? mají svoje místo na slunci. Co mě na tom děsí jsou ty nehorázný kecy okolo. To promovideo je fejk jak bejk od začátku do konce. Líbivý kecy o ceně, pár kliknutí do mekbůčku a chytrejch ukazování tužkou na display, profesionální hodinář, kterej ale vůbec nevypadá jako číňan, ....

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Sgl-MbIWYg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, o tom zadna, ale to je tato nova doba, efekt nade vse, mladici v OVB, preprodavaci suntu z alibaby na facebooku, youtuberi, atd... tak holt se jim chce vydelavat i v takovem oboru, jako watchbusiness. a tem dalším mlaďochům, co se o ty hodinky zajimaji nemůžou jen tak jednoduse rict, hele, vite, etablovane firmy vyrabejici hodinky nemaj moc chut, prostor nebo si jednoduse nemohou dovolit experimentovat. Tak ja jsem vam vymyslel na nove barevne/tvarove/materialove kombinace, kupujte...

Ono to zni mnohem hur, nez plky o premiovosti, luxusu, exklusivite a podobny bludy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tady pro zajímavost recenze těch hodinek od Watch Addict, kdo to chce vidět trochu "naživo". Furt na mě vyskakuje jejich reklama na Facebooku, tak jsem zase zapátral :-) V té recenzi to docela chválí a videí různých hodinek tam má hodně, ale já tomu rozumím jako koza petrželi, takže radši upřednostním rady zdejších borců a od hodinek se budu držet i nadále dál, i když ta myšlenka přímého prodeje koncákům se mi líbí.

https://www.youtube.com/watch?v=PWHnN4k3aZY

Upraveno uživatelem Nethar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

myšlenka přímého prodeje koncákům se mi líbí.

jo to nejsi jedinej komu se to líbí ..... hrnce, vysavače, ovčí deky, zázračné nože, filtry na vodu ..... to nikdo jinej než koncák s vymytou hlavou nekoupí ..... směle do toho a pak se pochlup .... škoda, že na tom není napsáno rolex, šlo by to líp na vodbyt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

:)

 

Zrovna včera jsem si jejich reklamu zablokoval, aby mi už nikdy nevyskakovala...hnus velebnosti. 

Ty jejich marketingový kecy jsou na blití a nechápu, že lidi po tom jedou jak po uzeným. 

 

Každopádně všechna čest, na Kickstarteru se jim daří rýžovat neskutečně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...