Přejít na obsah

Prometheus Piranha


Adamasistefanca

Doporučené příspěvky

Takže hodinky a tedy i guma z Ruska dorazila.

Jako za ty prachy nechápu. Je to sice tvrdé jak ruský mužík po flašce vodky, ale jinak vypadá solidně.

Dokonce má i výstupky na zachycení poutka. N fotce je to vidět.

Rozměry jsou: 

- šířka 22mm v celém rozsahu

- délka 80mm bez spony / 100mm včetně spony

- 115mm včetně zkoseného konce

 

Edit: oprava rozměrů

post-39943-0-64349100-1568643771_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel dovnitř narvat Seiko bachraté stěžejky a povedlo se. Je to teda dost o síle a použil sem i trochu Konkoru, ale jde to. Po aplikaci se konec trochu nabubří  :cheers:

Tloušťka řemene je 4mm  u stěžejek a postupně se zužuje na 3mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednám taky :) a to dostatečné množství, abych se tím už nemusel do konce života zabývat. Za rychlé měření a odpověď velký dík z Prahe!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou dnech noseni se guma tak nejak natvarovala podle ruky, uz o ni ani nevim. Leda pokud bys mel zapesti typ "lovečák", mohla by Ti hodinky trochu zvedat.

Ale za mne dobry. Jak to bude s vydrzi, ukaze az cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Se poseru. Před půl hodinou mi spadly v jednom z labských slepých ramen z ruky (buď odešla stežejka nebo guma, když jsem se snažil něco vydolovat zpod ponořených větví), už jsem prohledal snad celý dno a nic... ale je tu silná vrstva bahna a mírně zakaleno, takže se hledá blbě. Ještě to nevzdávám... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel. Xakru! Tyhle jsem si chtěl nechat do smrti smrťoucí. Odpoledne dám druhej pokus... vezmu podběrák s pevným hlinikovým rámem a proberu dno. To by mě nenapadlo, že budu devastovat biotop... ale ono stačí nějakejch 9 metrů čtverečních, tak snad ten hřích nebude tak velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta-dá!

Resized_20210613_164052_6306.thumb.jpeg.ad6611aaf3251906e41407d6eff8b9f2.jpeg

Resized_20210613_164342_7961.thumb.jpeg.c466773e7a9ecd18312f94fe65550b45.jpeg

Úplně odrezla stěžejka. Silný kvalitní Seiko stěžejky jsem (máznutý silikonovým olejem) do gumy původně sice narval, ale nelíbila se mi tenze, kterou v gumě v okolí dutinek vyvolaly. Tak jsem tam dal obyč noname tenký stěžejky s tím, že jsou namáhaný jen na střih a že není čeho se bát. No, nebyl to dobrý nápad, vzhledem k tomu, že jsou hodinky denně ve vodě. Takže poučení - QSM /Na kvalitních stěžejkách záleží/ :D

Zároveň teda při představě, že by se mi to stalo nad hlubinou začínám uvažovat, jak moc je moudrý pořizovat divery za 100 - 250k...

Díky kluci za podporu :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tomhle je teda mám ještě radši, zažili jsme toho spolu už hodně, ale takhle jsem se o ně ještě nebál. Přitom hodinky relativně za pár šlupek.

Edit: jsem si dopoledne vzpomněl na jednoho místního člena, kterej takhle před lety přišel o potápky v rakouským jezeře a po marnejch pokusech je najít dal na Chronomag mapku i přesnej popis místa, kdyby to chtěl někdo zkusit. Už jsem se psychicky připravoval na to samý :) Ufff!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...