Přejít na obsah

SeiyaJapan Origial Watch


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Kvůli tomu, že si chtěl někdo udělat radost, mu nemusím psát zpěvné ódy na počest. A jestli máš problém to pochopit, to už skutečně není moje starost, sorry.

já taky nepíšu zpěvné ódy .... ty bych psal před deseti lety .....je to pro mě tuctovka..... ale také nekritizuji ..... pochlub se tím co si v posledních dvou letech vytvořil .... třeba to přehodnotím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oslavne ody spievat nemusis, ale nemal by sio mat problem uznat ze niektore veci maju svoju cenu. Jednou z takych veci je maloseriova vyroba, proste tych hodiniek nebude na svete miliony kusov ako SARB033 a ani desiatky tisic ako Geckot ale len povedzme tisicovka. No a niekoho to rajcuje natolko, ze da za to 400 babiek to je cele, ziadna hlbsia podstata v tom nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli tomu, že si chtěl někdo udělat radost, mu nemusím psát zpěvné ódy na počest. A jestli máš problém to pochopit, to už skutečně není moje starost, sorry.

No tak já vím, není to solár a RC, ale Seiya to má nastaveno v byznysu trochu jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cali .... nikdo tě nenutí to kupovat .... stačí jenom uznat snahu, že se někdo snaží o cokoli navíc co ho kromě byznysu baví

vsak ja to tu cely cas uznavam jedine k comu som mal vyhrady je originalita designu ale to je vec vkusu kazdeho sudruha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že příspěvky na zdejším fóru obsahují i kritiku na adresu některých hodinek, resp. jejich výrobců (a to přesto, že kritizující sami nic nevytvořili - tedy v posledních dvou letech, aby uvedl přesně názor jednoho místního guru) není zase tak neobvyklé a vesměs to ani nebudí žádné emoce ve vztahu ke kritizujícímu. Prostě každý napíše svůj názor a hotovo. Takže kvůli "SeiyaJapan Origial Watch" bych to nehrotil, někomu se líbí, někomu ne, toť vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale porovnavat SeiyaJapan Origial Watch s masovkami ako SARB ci Geckotou je 100% mimo misu a clenovi so skoro tisicom prispevkov by sa to stavat proste nemalo nazor nenazor. Pocitam ze hlavne preto proti tomu miestny guru tak broji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Rozdioel bude hlavne v tom, ze Seyia je jeden konkretny typek, co vedie konkretny obchod s japan hodinkami, ma celkom renome a tak....

přesně tak .... takže srovnávní s blektou je tak trochu fópá ..... třeba to pochopí i ten s brejlema , ale to pochybuju .... ten už je zapečenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...