Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Já si dneska objednal ten s V-sponou bez extenze. Tak pak nějakou fotku pošlu (-:

to som zvedavý aj ja hoci som s nimi spokojný na koži ale zasadili ste brouka :lol2:, tak sa teším na Vaše fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piplik: díky moc, budu se těšit.

 

Já se bojím, že by se že mě stál kvůli tomu tahu one watch Guy :) pak už jedině expy.

Ti naprosto rozumím... :-D

Já jsem si to tady dneska prohlížel, a zase.. impulzivně.. :-D

Do třetice si je už ale nechám.. a vyzkouším k nim to jubilee, krom toho, že jdu asi napsat Anelovi o řemen :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem, jsem zde na fóru nový. Zamiloval jsem se do Seiko alpinist, ale nikde je v kamenných obchodech nemají. Nevíte prosím o nějakých internetových obchodech, které by je do ČR poslali. Myslím o prověřených a spolehlivých internetových obchodech. Moc děkuji za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nesmysl, na seiya to nekupuj. Sleduj tady na magu prodejní vlákno, tak zhruba jednou za Q je tu někdo většinou v hezkym stavu prodává a vyhneš se neuvěřitelný buzeraci na celnici, clo, dph, úložný poště, fronty, ksichty atp. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi je odtud: https://www.ebay.co.uk/itm/SEIKO-SARB017-Mechanical-Alpinist-Automatic-Men-s-Leather-Watch-UK-TAX-FREE/272353793994?epid=21008212364&hash=item3f698d17ca:g:UaIAAOSwgZ1XwAfN

Jdou z Irska, takže bez DPH. Cena je velmi dobrá a prodejce v pohodě ( bral jsem od něj právě tyhle sarby cca před rokem a čtvrt )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jedno jestli z Japonska nebo z  Číny ...... pokud je to mimo EU, tak zaplatíš 21% DPH pokud je cena včetně dopravy větší než ( tuším ) 20 euro. Jakou hodnotu napíše prodejce na balík a jak se na to budou tvářit celníci je věc jiná. Doporučuji přečíst toto: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/11616-jak-je-to-s-placen%C3%ADm-cla-a-dph-p%C5%99i-dovozu-hodinek/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Alpinist na novém StrapCode Jubileé tahu vypadá báječně. Kombinace leštěných a broušených ploch, perfektně padnoucí koncovky a možnost zkrácení tahu díky šroubovacím osičkám je super. Trochu tužší "zámek" spony se snad časem ochodí. Za mě spokojenost. Alpinisti se tím posunuly ....

První ne moc kvalitní fotky )-:

post-41349-0-86195900-1516785913_thumb.jpeg

post-41349-0-53829600-1516785929_thumb.jpeg

post-41349-0-67518300-1516785939_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je parada!

musim jit zkontrolovat, jestli uz je ten s extenzi skladem... ale i tenhle vypada skvele, sakrys... to je zas dilema...

 

edit. koukam ze vsechny jubilee jsou opet vyprodane, takze alespon na cas mam po problemu :)

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je parada!

musim jit zkontrolovat, jestli uz je ten s extenzi skladem... ale i tenhle vypada skvele, sakrys... to je zas dilema...

 

edit. koukam ze vsechny jubilee jsou opet vyprodane, takze alespon na cas mam po problemu :)

Tak to jsem rád, že jsem jej stihl koupit, ikdyž jen se sponou bez extenze. I bez ní lze tah vyladit na potřebnou délku a "potápět" se s Alpinisty asi nebudu, když se z nich staly díky tahu "oblekovky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...