Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

buď Villainovi vadí to, že korunka na ovládání kompasové lunety jde velmi zlehka a na zápěstí se občas decentralizuje sama (což mě osobně taky nutí pokaždé, když na ně kouknu, srovnat sever na dvanáctku) a spousta lidí to na fotkách neřeší a mají ji o pár stupňů posunutou....

 

no a druhá věc je závažnější:

35ba22c9050d09162496a1087de4db80.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje luneta je taky posunutá, krásně to jde vidět, když začnu lunetou otáčet tam a zpět > vidím, jak se u indexu 12 pohybuje namísto pouze dookola i nahoru a dolů. Jsem dokonce schopen posunovat tou lunetou trošičku nahoru a dolů bez toho, aniž bych s ní pootočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já myslím, že to dramarizujete, jo kříž by měl sedět, ale sever na dvanáctce nemá co dělat, ta luneta nemá být zarovnaná...

Nikto neriesi ze je pootocena, to je jej funkcia ze nou vrtis atd. Ale ked ju zrovnas severom na 12ku, tak niektore kusy nelicuju - nejde o kriz -hodinove indexy cifernika a nasobky 30° na kompasovej lunete musia sediet. Ze si to cielene rozstelujes medzi indexy, aby si to nevidel, je mozne riesenie toho problemu, kazdopadne, ked VIES, ze to nelicuje a malo by, tak to normalneho cloveka serie. Aj ked je to prasive Seiko za par stoviek.

 

A vacsina ludi to nosi zarovnane. Pokial prave nezdolavaju Nanga Parbat alebo sa nestratili v pusti, je im NEWS luneta leda tak na okrasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím diskutující už je to rok co toužím po zelených alpinistkach chtěl jsem nějaké hodinky trochu do společnosti nakonec jsem dal tenkrát prednost orient star retrograde ale po sledování růstu cen a toho zeleného cifru jsem neodolal a objednal bojím se jestli nejsou moc malé vím že je to pořád diskutované téma mám zápěstí 18cm díky za nějaké info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...