Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Ja mam tiež dva 6r15 ...v033 uz bol otvorený keďže od novoty daval-30...teraz dáva +15s (btw rezervz som zmeral 56h!)...017 mi po nakupe robil cca -5s tak som sa vytesoval ale ako nastupila zima a par krát som išiel 3km do/z roboty peši tak mi robia aj 25s do plusu ...co sa mi uz nepozdava ...sak sú urcene pre pre pravidelne vyslapy na zasnezenu horu Fuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len pre doplnenie. aj 17ky sa dodavali povodne na tahu. Takze to origo tah je. Neskor dodavku s tahom zrusili. Preco to tak je netusim.

To je z nějakého věrohodného zdroje? V nabídce i v katalogu jsou pouze na řemeni. Já mám informaci, že např. v Evropě se prodávaly pouze na řemeni, ale s možností si k nim od Seika dokoupit tzv. OEM tah, který má plechové koncovky a samostatně se vůbec neprodával. S plnými koncovkami, který je v prodeji, je pak tah použitý původně na modelech SARB013 a SARB015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiež dva 6r15 ...v033 uz bol otvorený keďže od novoty daval-30...teraz dáva +15s (btw rezervz som zmeral 56h!)...017 mi po nakupe robil cca -5s tak som sa vytesoval ale ako nastupila zima a par krát som išiel 3km do/z roboty peši tak mi robia aj 25s do plusu ...co sa mi uz nepozdava ...sak sú urcene pre pre pravidelne vyslapy na zasnezenu horu Fuji

 

 

To by mě docela zajímalo, jak to je s tím kalibrem 6r15 - já jsem měl dva, a vždy si to během dvou měsíců sedlo na stabilní odchylku do plus/mínus 5s/d.

 

 

A s kalibrem 6r15 mam take perfektni zkusenosti co se tyce presnosti a rezervy natahu. Mam jej v SARB017, SARB027 a SCVS003.

Někdo má s 6R15 kliku, někdo ne, zatím je tu jestli dobře počítám skóre 2:2.  Já ho mám v SARB 017 a SARB 065, nic moc v obou. Obě cca léto 2015, možná se přes léto v Seiku hodně chlastá.

 

 

Samotny tah je za raketu a jednu dobu nebyl vubec k dostani. Nastesti jsem uz koupil jete hodinky mimo forum i s tahem. :)

SARB 017: tah cca 1/3 ceny hodinek. GSka: tah cca 1/10 ceny hodinek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na svojich Alpinistoch mám mám dennú odchýlku okolo 20 sekúnd za deň, ktorým smerom to je si už presne nepamätám. Vidím, že to nie je nič nezvyčajné. Jedinú výhradu mám ešte k osadeniu ručičiek. Inak ich mám veľmi rád preto im nedostatky zatiaľ tolerujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

]Tak pánové díky ta fotky a nápady. Hodinky v pořádku došly, jsou úžasné! Co hodinu se přistihnu že si jen čumim na zápěstí :)

 

Prozatím jsem na dovolené v Itálii pořídil jednoduchý kožený pásek Morellato, jako kvalitnější verzi toho původního a zatím jsem s tím spokojený.

 

post-50048-0-53432500-1483344494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, pohodlný, na omak pořádná kůže, ne plast jako ten původní. Kvůli celkové výšce hodinek mi přišlo, že to chce trochu masivní řemen, zároveň ale jednoduchý, když jsem k tomu zkoušel krokodýla, tak už to bylo jako celek 'přeplácané'. Časem zkusím i NATO, jak jsem tady viděl vypadají na něm taky parádně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj a díky! :) Zatím jsem v honeymoon fázi, takže se spíš často v práci přistihnu, jak si čumím na ruku, poslední dny nejsem nejproduktivnější :D. Namátkou jsem to už jednou myslím měřil, myslím že to bylo cca 8 s.

 

Pomalu zjišťuju, že i když jsou krásný samy o sobě, tak se opravdu nehodí ke všemu, k smart casual to nebylo úplně ono. Zvlášť k modré, jak už tady někdo zmiňoval.......ale řešení bude jednoduchý - potřebuju další hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...