Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Ja jsem je měl a byly pěkné, univerzální hodinky. Jedné co mě pořádně štvalo bylo, že se při aplikaci lumibodu netrefili na indexy. Ale to byl asi problem mého kusů. Na kůži jsou modré rozhodně sportovnější než 033

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se právě víc líbí než zelené, páč na zelených mi úplně nesedí zlaté indexy,i když se to jeví jako nejlepší kombinace barev. Modré v Evropě vyjdou celkem na slušnou pálku...

Dej pak vědět, až je budeš případně pouštět. .-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne umistene logo seiko. kdyz koukam na zapesti, tak na sarb017 je mozna zbytecne blizko 12 indexu.

kyklopa nemusim, ale chapu to jako odkay na starsi modely. skoda, ze tam neni cerveny napis alpinist. na bilem modelu by to vypadalo podle me dobre a nebyl by takovy nudny... na cernem modelu je alespon cervenych 20 bar a ma pekne udelane indexy.

 

zustava velikost pod 40mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Dneska jsem na Instagramu narazil na nějaký fotky Alpinistů na bico jubilee a asi to musim mít. Jo, trošku se nudim. :D Kupovali jste někdo někde nějaký? Strapcode mi přijde moc robustní na tydle decentní hodinky, chtěl bych něco víc s vintage nádechem, ať to chrastí jak jubille z SKX :D Watchgecko vypadá o fous příjemnějc, ale zase Geckota na sponě, no nevim. Někde jsem na netu našel i tipy na Hadley Roma, ale to teda netušim, jestli se ještě prodává a kde.

 

Kristian měl dobrý fotky, to mi přišlo v pohodě. Co to bylo zač?

post-14836-0-30461000-1577972790_thumb.jpg

post-14836-0-89006600-1577972800_thumb.jpeg

post-14836-0-50966800-1577972811_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten by byl určitě lepší... Až na ten nápis Geckota na sponě no... :-/

 

Oni ho předělali, já mám ještě trochu jinou sponu. Teď jsem to přeměřil a mám tu slim verzi 3,6 mm tlustou.

 

Tady na těch stránkách jsou lepší popisy

https://www.watchgecko.com/geckota-solid-warrington-stainless-steel-watch-strap

https://www.watchgecko.com/slim-warrington-push-button-stainless-steel-watch-strap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...