Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Ten "date magnifier" ma tam teda dosť irituje.  :sad01_anim:  Asi som ešte nedozrel...

tak to je to najmenej ho dať preč a keby si chcel hodinky posunúť ďalej tak znova ho aplikovať ( aj keď áno nieje to veľmi ideálne riešenie)

 

 

mňa tie SPB119J1 v celku zaujali len je otázne ako budú vyzerať réalne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekoraci stojek má, ženevské pruhy, ovšem moc na koukání to určitě není. Navíc se zdá že díky průhlednému dýnku jsou hodinky o nějakou tu desetinku milimetru tlustější než by mohly být. Ale tak co naděláš ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky jsem zvědav až si je budu moc prohlédnout naživo. V Koscom už by je mohli brzy mít, což?

a7eb0894b3b8775965aadd0f64bffea2.jpg

V Koscomu uz jsou, ale tusim ze zatim jen po jednom kuse a cerny jsou prodany. Nazivo pusobi moc dobre, dospely hodinky. Trosku vyssi jak je u Seika obvykly, ale i na mensi ruce sedi pekne. Dost o nich uvazuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám hraběcí starosti - přemýšlím o nových černých Alpinistech, prodávají se jen na tahu, ale vím, že je okamžitě hodím na kůži nebo NATO. Není to škoda?

(Já vím, odpovědět si můžu jenom sám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako vlastník původních jsem k novým docela smířlivý.  Těch cca 39mm je OK, původně 36mm už asi není pro každého. 70h je taky docela příjemný bonus. A taky jsou o dost levnější než ty původní :). Kdybych neměl ty staré tak bych do nich klidně šel.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ty starý líběj víc. Obzvlášť ty světlé, co sem posílá Waya03, ty jsou parádní.

A mám je na ruce i právě teď! Ale mám nutkání zajít si pro jejich novější variantu, pro změnu se stříbrnými indexy a ručkami. Minimálně porovnat si je tam mezi sebou brzy dojdu :-)

b407a3bac8fa0b44009ee7063eb50f71.jpg

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...