Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Jasně, s 6R27 máš pravdu.

 

Mě tu padesátku Alpinisty udělat dokázaly, ale obecně k šestkám nemám důvěru (třeba i tady viz výše).

 

Kolem 8F bych postupoval obezřetně (ne úplně snadná výměna baterky a reset věčného kalendáře, taky to bývá složité s tou deklarovanu větší přesností).

 

A nemysli si, že jsi magor, já si teď se vší vážností lámu hlavu nad staršími kinetic ladmstery SBDW005 na Timeless za naprosto neobhajitelnou cenu. :-/

 

Proč celou Landmaster řadu takhle zaškrtili, ví to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Dotaz na majitele a ne jenom jich. Má ta otočná luneta nějaké praktické využití?

 

Tak jakákoliv jiná luneta, hlavně počítání piv v hospodě. :)

 

Ale tady jsem našel článeček o lunetách http://www.nosime-hodinky.cz/hodinkove-lunety-a-stupnice-moznosti-jejich-vyuziti-v-praxi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vysvětlení. Z článku o lunetách jsem ale vyčetl, že k určování světových stran stačí i klasické hodinky s přesným časem, tak to možná Seiko, vzhledem ke zkušenostem s 6R15, kompenzuje tou lunetou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vysvětlení. Z článku o lunetách jsem ale vyčetl, že k určování světových stran stačí i klasické hodinky s přesným časem, tak to možná Seiko, vzhledem ke zkušenostem s 6R15, kompenzuje tou lunetou :)

To som terazky z toho volaky zmeteny, s tym 6R15, to ste ako mysleli sudruh herr general?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem minulý týden, že moje hodinky už mají patinu, trojúhelník značící sever už není červený :-)

Cítím se jako bych nosil vintážky.

Za ty roky jsou to pořád hodinky číslo jedna. Občas ponosím i jiné kousky, ale vždy se vrátím k alpinistům, které nemusím odkládat když jdu do vody, když sportuju...

Přesnost se po letech z minus patnáct sekund za den posunula skoro k nule.

Prostě super hodinky.

7c739ac07e147752f7b6bb2fbaa9f7a8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...