Přejít na obsah

Nález krabičky s překvapením


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

něco nesedí. Primky a reklama je na sovětské hodinky. Nejsou někde v šuplíku nějaké další?

jj ještě jedny poljotky ale tyhle jsem našel v krabičce a poljotky už jsou hodně bité. Origo krabičku od Primu ještě usilovně hledám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já už myslel, že sem zase nějakej blbec bude cpát fejkový Béčka, konečně se někdo ptá k věci. A propos pěkné hodinky.

Dekuji. Jeste patram po presnem oznaceni a strojku, nicmene mel by to byt kalibr 66 pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před léty kuchal barák, našel jsem ve stropě staré lovecké pušky, plechovky se střelným prachem, ruční granáty atd. Vedle toho ještě v šuplíku toto zátiší. Hodinky jsou všechny funkční. Náušnice jsou z toku 1928 a prstýnky z roku 1936. Ty lidi, po kterých to zbylo, jsem měl hodně rád.

post-18595-0-74237200-1482083748_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před léty kuchal barák, našel jsem ve stropě staré lovecké pušky, plechovky se střelným prachem, ruční granáty atd. Vedle toho ještě v šuplíku toto zátiší. Hodinky jsou všechny funkční. Náušnice jsou z toku 1928 a prstýnky z roku 1936. Ty lidi, po kterých to zbylo, jsem měl hodně rád.

Tak tomuhle rikam nalez! Me by asi vetsi radost udelaly ty pusky a granaty :-D ale tohle je taky pecka. To cervene pouzdro s reklamou na sovetske hodinky je uz zdalky pritazlive. Myslim, ze se zbytecne malo krabicek dela v cervene barve, a pritom si umim predstavit spoustu hodinek na cervenem kozenem polstarku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Když jsem ty granáty odevzdával na služebně, nejprve vykřikli, ať s tím jdu do p.če a všichni utekli ze služebny. Když jsem jim pak řekl, že jsem to měl den a autě před Lídlem, málem omdleli. Ale krom hodinek vydal domek spoustu dalšího krásného. Po nás už mnoho utajeného nezůstane, protože půdy už nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

:) Když jsem ty granáty odevzdával na služebně, nejprve vykřikli, ať s tím jdu do p.če a všichni utekli ze služebny. Když jsem jim pak řekl, že jsem to měl den a autě před Lídlem, málem omdleli. Ale krom hodinek vydal domek spoustu dalšího krásného. Po nás už mnoho utajeného nezůstane, protože půdy už nejsou.

Bohuzel nesdilim idealy odevzdavani zbrani na sluzebnach a trosku se bojim abychom stejne jako nasi rodice a prarodice taky neschovavali lidi ve sklepe a pusky na pudach... :-/ Nicmene kdyz jsem rekonstruoval ja, tak jsem do zakladu a ruzne pod schody zazdil petky s kouskem novin, uctenkou z obchodu, bankovkou a jeste nejakymi drobnostmi at se jednou nekdo zasmeje :-)

Upraveno uživatelem Pitrisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel nesdilim idealy odevzdavani zbrani na sluzebnach a trosku se bojim abychom stejne jako nasi rodice a prarodice taky neschovavali lidi ve sklepe a pusky na pudach... :-/ Nicmene kdyz jsem rekonstruoval ja, tak jsem do zakladu a ruzne pod schody zazdil petky s kouskem novin, uctenkou z obchodu, bankovkou a jeste nejakymi drobnostmi at se jednou nekdo zasmeje :-)

Mám zazděné fotografie původního stavu, fotky mé rodiny i lidí, kteří v něm bydleli před námi od roku 1936 včetně uvedených personálií. Ale zlato si hýčkám sám. To nedám. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měly explodovat všechny ty krámy, co lidé doma mají, nebo si podomácku vyrábějí, tak by lehl v každé vesnici alespoň jeden barák. Já jsem měl, v rámci amnestie, tu odvahu to alespoň odevzdat. Hlavně jsem to nechtěl mít doma. Osobně zbraně nemám rád. Případná exploze by mohla poškodit některé z mých hodinek. :eek: Ale jestli tady ze mě chcete udělat teroristu, tak do toho. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...