Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Já vzkaz předával, i jsem Tě omlouval, ale bylo tam hodně lidí a docela cvrkot, tak mohl někdo přeslechnout, dokonce jsem uváděl i to předběžné datum vernisáže...

Tak je to ok, díky moc. Napsal jsem ještě Tittusovi SZ, abychom to tu neplevelili. Nicméně, jakmile budu mít pro vás další info ohledně detailů k plánované výstavě, rád se podělím, nejlépe ve zdejším vlákně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se jen zeptám,kdy se můžeme my,co jsme neměli možnost se předávání zúčastnit těšit na své kousky.

 

Jinak všem,jak už tu bylo mnohokrát řečeno patří veliké díky. Vypadají bezvadně a už se těším až si je ošahám na živo :)

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zbývá mi předat 30 kusů, z toho polovina by měla jít do Prahy a okolí, 3 kusy Olomouc, Přerov a okolí, 3 kusy Hradecko-Pardubicko,  3 kusy podkrkonoší, 2 kusy Liberecko, 2 kusy Zlín a okolí, 1 kus Mladá Boleslav a 1 kus Košice.

Budu vás teď jednotlivě kontaktovat a dohodneme se na nejlepším způsobu doručení pro obě strany, opakovaně uvádím, že preferuji osobní převzetí a to i za pomoci kurýrů, momentálně mám nabídku od ochotných kolegů na dovoz Olomoucko, Hradecko-Pardubicko a Podkrkonoší (Pec), pokud by ostatní měli jakýkoli návrh, napište mi prosím SZ, domluvíme se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to mé prvé hodinky, které vzešly z potu a krve členů Chronomagu a patří tím pádem po právu patří do rodiny  Le Chronomag

Jako jediné hodinky z dálného východu  budou mít čestné místo v mojí vitrině

 

Chlapí děkuji Vám za opravdu veliké listopadové překvapení, které o veliký kus předčilo mé neskromné očekávání!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

az dnes jsem zjistil, ze aplikace mailu na mobilu nedokazala odeslat mail na tolik adres... takze opozdene vsem dekuji za limitku, za zprostredkovani darku pro organizacni "team" a doufam, ze jste si predani dostatecne uzili. Uz se na hodinky take tesim, bohuzel z casovych duvodu jsem nezvladl ohledne techto hodinek vubec nic:-(

 

Co se tyka zbytku penez, vyberte charitativni cinnost a venujte i moji cast.

 

Diky. Prijemny den vsem,

 

Kudrnac (Ludek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi, dekujem :)

 

attachicon.gif20181126_102401.jpg

 

sombrero dolu, hodinky sou fakt paradni a to baleni nema chybu.

Moc děkujeme, speciálně Tobě, když jsem je kompletoval, tak jsem si říkal, jaký je to vlastně kontrast s Tvým pověstným kufříkem (kufříky) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem jsme opravdu vděční za slova uznání! Už jsem to slyšel od pár lidí, na srazu i po něm, že snad hodinky nebudou ani rozbalovat a už vůbec ne nosit.

 

Já teda jo, hrdě a rád! Mimochodem jsou to jediné hodinky, u kterých jsem si při přezouvání tahu dával až paranoidní pozor, abych tam neudělal ani mikroskopicky škrábaneček.

 

Tak kdyby někoho zajímalo, jak vypadá c. 001 na meshi:

 

edf1132338cc723ac806549459942928.jpg3f4c819a7b73c0928dabcd2b034b677d.jpg109531913e635c02c9b265ec004fc1a2.jpg215877b5dec343750d4e5c86352ca33a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mesh mě výhledově zajímá. Jsem si nechal rozmluvit obstarání originál tahu. Asi ale objednám mesh s koncovkama. 

Zajíce na korunce mám naležato, ať si kluk odpočine po tak dlouhé cestě. 

A Rybiz založil fotogalerii, doporučuju navštívit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to slyšel od pár lidí, na srazu i po něm, že snad hodinky nebudou ani rozbalovat a už vůbec ne nosit.

 

Tak kdyby někoho zajímalo, jak vypadá c. 001 na meshi:

 

 

Proto máme doma dvoje, jedny na nošení a jedny na úschovu :D 

 

Ten mesh vypadá super, odkud je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesh mam od cinana z eBaye... koupil jsem jich od tohodle chlapika asi 5, ve velikostech 18 / 20 / 22mm, a ve vsech je super - bytelnej a nositelnej. 

 

S tim zajicem to neni tak zhavy... taky to nemuzu vycentrovat. :) Me se ten zavit navic i blbe chyta, jako kdyby tam byla v prvni drazce nejaka mikroskopicka spona nebo neco. Na foceni jsem korunku povolil, aby to licovalo :D

 

P.S. Jen pro uplnost, ten mesh je z hodne silneho materialu, ty tluste origo stezejky tam tim padem nejdou narvat. Mam to na tech nahradnich z baleni... jeste ze tam jsou :) A uplna pohoda.

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já převzal už odpoledne, ale až teď jsem vybalil..

 

Jedním slovem paráda! Díky všem, co tomu věnovali svůj čas!

 

949dcc2724c1fcafd923dcc00a59d263.jpg

 

Študuju tu korunku ;)

 

A kdyby nahodou někdo potřeboval, nějaké nálepky mám navíc.. byť mám odloženo i pro Marcuse za dovoz z Prahe jako poděkování :)

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...